Bell Capelli

Sobieskiego 11 lok 2, 15- 013 Białystok

SALON FRYZJERSKI Bell Capelli

Od 8 stycznia następuje zmiana godzin pracy Marty!

Salon fryzjerski „Bell Capelli” to miejsce, w którym oferuję swoim klientkom profesjonalne usługi i miłą atmosferę. Wystarczy jedna wizyta u mnie, by zakochać się w moich umiejętnościach jak i przyjaznym podejściu do każdej kobiety. Dzięki doświadczeniu i odpowiednim kwalifikacjom sprawiam, że piękne włosy każdej z Pań podnoszą samoocenę, poprawiają humor i dodają pewności siebie. Zapraszam do umówienia wizyty i odwiedzenia salonu. Znajdą go Państwo na ulicy Sobieskiego 11 w lokalu nr 2 w Białymstoku.

REGULAMIN
1. Godziny otwarcia Salonu fryzjerskiego Bell Capelli czyli od poniedziałku do piątku: 9:00-19:00, a także w soboty: 8:00-18:00,są godzinami opcjonalnymi i mogą ulec zmianie, natomiast są to godziny w których można kontaktować się z nami mailowo, poprzez konto facebook i telefoicznie.
W dni świąteczne ustawowo wolne od pracy usługi odpłatne są + 100 % od kwoty podanej w cenniku i wymagana jest zaliczka w kwocie 50 % ceny całkowitej.
2. Zakup usługi jest równoznaczny ze złożeniem oświadczenia, iż nie ma żadnych przeciwwskazań zdrowotnych do ich wykonania, poddaje się zabiegom z własnej, nieprzymuszonej woli oraz zapoznaniem się z cennikiem i z niniejszym regulaminem i akceptuje jego warunki.
3. Udostępnienie danych osobowych, numerów telefonów przez klientów przy rejestracji jest równoznaczne ze zgodą na przetwarzanie danych przez salon zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (DZ.U. 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). Powyższe dane służyć mogą tylko i wyłącznie do obsługi klienta i kontaktowania się w celu obsługi rezerwacji i układania terminarza salonu fryzjerskiego.
4. Ceny zawarte w naszym cenniku nie są ofertą handlową, mogą ulec zmianie. Salon nie ponosi odpowiedzialności za to, że klient nie zapoznał się z cennikiem salonu i usługami wchodzącymi w zamawiany pakiet usług. W przypadku zmiany cen, Klient będzie informowany o tym przed zabiegiem.
5. Nasze promocje i rabaty nie łączą się. Jeden bon obejmuje tylko jedną osobę. Termin ważności bonów wynosi 3 miesiące..
6. Za przedmioty pozostawione na terenie salonu nie ponosimy żadnej odpowiedzialności.
8. Za usługi świadczone w salonie płatności dokonuje się gotówką.
9. Ewentualne skargi, wnioski i zażalenia należy kierować wyłącznie na piśmie na adres salonu podany min. na wizytówce.
10. W razie spóźnienia i nie poinformowania o tym salon zastrzega sobie prawo do odmówienia jej wykonania bądź w przypadku np koloryzacji usługa odbędzie się bez strzyżenia czy sauny.
10. W przypadku nie odwołania wizyty telefonicznie bądź poprzez system zapisów online 50% ceny doliczane jest do następnego umówionego terminu.

Fryzjer
4.9
12 opinii

Opinie

 • AG
  5.0

  Jak zawsze profesjonalnie i z super efektem. Polecam w 100%

  Agnieszka 12.12.2017
 • KA
  5.0

  Perfekcyjna pani Marta ;)

  Karol 29.11.2017
 • MA
  5.0

  Jeśli kobieta wychodzi z nową fryzurą, uśmiechnięta, jest to najlepszy komentarz do wizyty :)

  Magdalena 17.10.2017
 • KR
  5.0

  Super, extra, wspaniale!

  Krzysiek 09.10.2017
 • KR
  5.0

  jak zwykle, było niezwykle ;)

  Krzysiek 30.08.2017

Zespół

Data
Marta

Udogodnienia

 • Parking
 • Dostępne dla niepełnosprawnych
 • Program lojalnościowy
 • Internet (Wi-Fi)
 • System komentarzy
 • Rezerwacja natychmiastowa

Zapisz się na newsletter

Na Twój adres email trafiać będą porady, opisy zabiegów, recenzje kosmetyków oraz najlepsze promocje.