BEIJING TONG REN TANG POLAND

aleja Niepodległości 18, ul.Grzybowska 2 lok.5, 02-653, 00-131 Warszawa

Zadbaj o zdrowie, czerpiąc z ogromnego doświadczenia medycyny chińskiej. Beijing Tong Ren Tang to renomowana marka, pod której szyldem funkcjonują kliniki oraz gabinety masażu i akupunktury, działające zgodnie z tradycją dalekowschodniej sztuki leczenia. Jej historia sięga 1669 roku, sprawiając, że jest to najstarsza i najsłynniejsza firma, zajmująca się medycyną chińską na całym świecie. Teraz możesz czerpać z tego potencjału także w Warszawie, gdzie mieszczą się centra opieki zdrowotnej Beijing Tong Ren Tang. Nasze spa połączone ze sklepami zlokalizowane są przy al. Niepodległości 18 oraz przy ul. Grzybowskiej 2, lok. 5.

W naszych salonach świadczymy profesjonalne chińskie masaże, m.in. masaże tradycyjne i odchudzające oraz zabiegi wykonywane bańkami czy stemplami chińskimi. Zajmujemy się także przeprowadzeniem terapii termopunkturą i akupunkturą (poprawiamy samopoczucie, wspomagamy leczenie bezpłodności, łagodzimy bóle, pomagamy zwalczyć choroby narządów wewnętrznych oraz schorzenia neurologiczne). Wszystkie zabiegi świadczone są przez wykwalifikowanych terapeutów, którzy swoją wiedzę i umiejętności zdobywali w Pekinie. Po każdym zabiegu goście naszego spa mają zapewnione tłumaczenie wskazówek specjalisty z Chin na język polski.

W przylegających do spa sklepach Beijing Tong Ren Tang klienci mają możliwość kupienia oryginalnych chińskich suplementów oraz wyjątkowych produktów spożywczych, takich jak m.in. cukier imbirowy czy napój z owoców głogu. Serdecznie zapraszamy!

5.0
106 opinii

Opinie

 • JA
  5.0
  Akupunktura

  To była moja kolejna wizyta u Pani Doktor Li i tak samo jak po wcześniejszych mam bardzo dobre wrażenia. Podejście indywidualne, troska i zrozumienie, profesjonalizm i spokojna atmosfera. Panie z obsługi służą pomocą, są niezwykle miłe, bardzo dobre podejście do pacjenta.

 • JU
  5.0
  Kolejna Konsultacja

  Kuracja ziołowa Pani Doktor rzeczywiście pomaga.

 • JA
  5.0
  Pierwsza konsultacja, Akupunktura

  Po wykonanej akupukturze znacznie poprawił się mój stan zdrowia. Ogromnie dziękuję.

 • IR
  5.0
  Pierwsza konsultacja

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty - i zaskoczona pozytywnie jak wiele na temat mojego zdrowia powiedziała mi Pani Doktor. Pierwsza porcja ziół zadziałała bardzo szybko i bardzo skutecznie.

 • KA
  5.0
  Masaż klasyczny chiński 传统中医推拿 45 min

  Masaż u p. Janet REWELACJA !!! Polecam. Pomimo, iż często uczęszczam na intensywne masaże tajskie i balijskie, to jednak masaż chiński w wykonaniu p. Janet jest bardziej efektywny. Dotarła do każdego bolącego, nawet najmniejszego miejsca. Chociaż masaż był bardzo mocny wyszłam jak nowo narodzona.

Zespół

Udogodnienia

 • Parking

 • Akceptacja kart płatniczych

 • Dostępne dla niepełnosprawnych

 • Przyjazne dla dzieci

 • Internet (Wi-Fi)

 • System komentarzy

 • Rezerwacja natychmiastowa

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.