Beauty Technologies - dawny gabinet Im Beauty

ul. Marszałkowska 68/70 lok. 1, 00-545 Warszawa

Nasz gabinet specjalizuje się od 12 lat w szeroko pojętej laseroterapii.
Tylko  u nas znajdziesz najnowsze lasery do depilacji MediLine ICE z mrozącą Twoją skórę do - 2 stopni płytą Ice Tip -  przez cały czas trwania zabiegu.
Płytka Ice Tip oprócz oczywistych zadań dajacych komfort zabiegu, ma zadanie podnieść do góry włos wraz z cebulką - prostując drogę do korzenia włosa, zwiększając tym skuteczność zabiegu.
Zapraszamy na zabieg HIFU iDeep - ultranowoczesnym użądzeniem do liftingu twarzy ultradzwiękami 
Już po jednym zabiegu pozbędziesz się kurzych łapek, większych zmarszczek mimicznycgh czy bruzdy nosowej ! 
 
 
 
 
 
 
 

4.8
21 opinii

Opinie

 • JU
  5.0
  niezweryfikowany

  O tym salonie dowiedziałam się z reklamy na facebooku. Jestem w pozytywnym szoku! Czytając opinie tutaj spodziewałam się, że nie będzie źle ale też nie rewelacyjnie, w końcu cena jest szokująco niska ...a tu niespodzianka :) Rewelacja! Sam zabieg na pachy trwał bardzo krótko, Pani bardzo miła, a efekty przewyższają oczekiwania - już po tym pierwszym zabiegu praktycznie nie muszę się golić :) Odrosty były ledwo widoczne, włoski które odrosły mają około 2-3 mm długości i są dość blade (co też pewnie wpłynęło na to, że kolejny zabieg był praktycznie bezbolesny). Zapisałam się już na kolejną partię ciała i polecam Beauty Technolgies znajomym, bo naprawdę warto się tam wybrać :)

 • AB
  3.0
  niezweryfikowany

  a ja niestety mam przykre wspomnienia i konsekwencje pobytu w gabinecie przy ul.Skorupki. To była moja pierwsza wizyta na depilacji chociaż nie pierwsza na laserze, tylko nie w tym gabinecie.
  Pani być może jest fachowa a laser zapewne da efekty, aczkolwiek tylko jedną dużą głowicą wykonuje się zabieg. Pani wykonująca depilację przeziębiła mnie. Przyszłam do gabinetu dosyć zgrzana, pani widziała, że jestem wręcz mokra. W pokoiku , w którym wykonywano zabieg włączony był metr od łóżka potwornie zimny nawiew i całe lodowate powietrze skierowane było na mnie. Leżałam tam prawie naga .Czułam, że przemarzam do szpiku kości a mokra bluzka lepi mi się do pleców. prosiłam aby zmniejszyć nawiew lub temperaturę a najlepiej wyłączyć. Usłyszałam, że tak ma być, żeby maszyna się nie zepsuła a ta w ogóle to pani jest dobrze a ja widać nadwrażliwa na zimno jestem. Ostatecznie pani przykryła mnie kocem, ale cały pas miałam wychładzany do samego końca. No cóż, raczej nie jestem zmarzluchem, dużo przebywam na powietrzu, dwa lata nie miałam nawet kataru. To było w piątek a w sobotę rano obudziłam się z kręczem szyki i bólem korzonków. Potem już było tylko gorzej - cały tydzień walczę z infekcją, kaszlem , katarem. W aptece wydałam już 150 zł a dwa zarobkowe zlecenia musialam odwołać. Nie podoba mi się sposób w jaki mnie potraktowano i zastanawiam się czy iść tam ponownie. Tym razem nie pozwolę tego włączyć bo nie stać mnie na odchorowywanie każdej wizyty. Z tego co się orientuję to każde tego typu urządzenie ma swoje własne chłodzenie a w gabinecie powinno być wystarczająco ciepło dla osoby leżącej, rozebranej. Poza tym, jeśli klient się nie liczy, to może nie warto dawać zarobku takiemu gabinetowi. Jest tych ofert teraz sporo bo sezon na depilację się kończy. Chciałam zrobić sobie przyjemność, prezent a spotkała mnie przykrość, choroba i stres. Koleżanki, którym o tym powiedziałam, odradzają mi ponowną wizytę w gabinecie i ja tez nikogo nie zachęcam. Myślę, że napiszę na Facebooku o całej sytuacji aby przestrzec inne osoby przed takimi konsekwencjami.

 • JB
  5.0
  niezweryfikowany

  Korzystam z usług salonu od 1,5 roku. Najpierw zabiegi z laserem IPL, teraz SHR i efekty są super! Zaczęłam też korzystać z zabiegów na cellulit i efekty są również zauważalne. Bardzo miła obsługa, super lokalizacja i bezkonkurencyjne ceny!

 • TR
  5.0
  niezweryfikowany

  A - przyłączę się do oceny.
  Ja także jestem klientką tegoż gabinetu. Oto moje spostrzeżenia po dwóch zabiegach IPL i dwóch SHR. Sprzęt jest rzeczywiście nowej generacji - szczególnie ten najnowszy SHR ( chyba tak się pisze ) . Po dwóch zabiegach tymże urządzeniem pozostało mi 1/3 włosów na łydkach ( szczególnie pod kolanami ). Chodziłam kiedyś na zabiegi IPL i tutaj jest o niebo lepiej - fajna obsługa i bardzo bezpiecznie - no i centrum. Polecam ich nowy laser bo naprawdę działa

 • KA
  5.0
  niezweryfikowany

  Chciałabym się podzielić swoimi spostrzeżeniami odnośnie depilacji SHR. Jestem po 3 zabiegu i w końcu widać efekty! Jestem osobą rudą o bardzo jasnej karnacji, więc podchodziłam do tego wynalazku z dużą dozą niepewności, jednak po 2 zabiegu już było widać niewielkie efekty, z każdym następnym jest tylko lepiej. Z pełnym przekonaniem polecam depilację SHR, bo rzeczywiście widać różnicę. Dodatkowym atutem jest obsługa, która sprawia, że chce się tam wracać :)

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.