Beauty Studio Patrycja Garbacka - Opinie

ul. Grota Roweckiego 28 , 43-100 Tychy
5.0
3 opinie

Opinie

 • OL
  5.0
  niezweryfikowany

  U Pani Patrycji robiłam rzęski oraz makijaż ślubny. W obu przypadkach byłam bardzo zadowolona z efektu. Perfekcja w każdym calu, a przy okazji przemiła atmosfera. Najlepszym dowodem na świetne wykonanie, był utrzymujący się makijaż przez pół dnia i całą noc przy bardzo intensywnej zabawie na parkiecie :)

 • AL
  5.0
  niezweryfikowany

  ZAWSZE gdy przychodzę do Patrycji jestem zadowolona w 100% z jakości usług. Każdej wizycie towarzyszy bardzo miła atmosfera, jednocześnie czuć profesjonalizm na każdym kroku. W salonie zakładałam rzęsy, o których da się "zapomnieć", gdyż po założeniu nie przeszkadzają i wyglądają bardzo naturalnie. Stale też robię żel na płytce, który sie trzyma do następnej wizyty a przy okazji Patrycja zawsze potrafi zaskoczyć pomysłami na zdobienia oraz samą umiejętnością ich wykonania. Depilacja woskiem zawsze utrzymuje idealny kształt moich brwi. Wniosek jest taki, że naprawdę z czystym sumieniem polecam usługi Patrycji.

 • AG
  5.0
  niezweryfikowany

  Pani Patrycja wykonuje najlepsze przedłużanie rzęs w Tychach! Rzęski wyglądają przepięknie, są leciutkie, prawie nie czuję ich na oku. Wysoka jakość za niewysoką cenę. Korzystam regularnie z henny i regulacji brwi woskiem, byłam też na zabiegu z masażem twarzy. Za każdym razem jestem bardzo zadowolona!