Beauty Studio Gdynia - Opinie

Legionów 107e/2u, 81-472 Gdynia
5.0
3 opinie

Opinie

 • ZA
  5.0
  niezweryfikowany

  W końcu znalazłam fryzjerkę i kosmetyczkę w jednym salonie ! farba, manicure, henna zabieg na twarz - EXTRA Gorąco polecam ten salon. Wspaniałe podejście do klienta, ekspresowa i atrakcyjna cenowo oferta. Jestem bardzo mile zaskoczona profesjonalizmem

 • HA
  5.0
  niezweryfikowany

  Szczerze polecam! Zabiegi z kosmetyki są wykonywane prezycyjnie oraz na bardzo dobrej jakości kosmetyków, dzięki którym widać efekty już po pierwszym zabiegu! Bedąc na masażu czy innym zabiegu czuję, że odplywam. Dodatkowo zabiegi nie są drogie, co jest bardzo ważne, ponieważ mogę chodzić regularnie na nie Emotikon smile Fryzjer - pierwsza klasa !!! Moje włosy nabrały blasku i nie są juz suche... Miałam niesamowite problemy z nimi, ale zabiegi u Pani Asi, kawka i ciasteczko naprawiły nie tylko moje zewnętrzne ja Emotikon smile Fryzjer również w przystępnje cenie! Naprawdę polecam!

 • TO
  5.0
  niezweryfikowany

  Polecam serdecznie. Bardzo miła obsługa a zabiegi wykonywane są bardzo profesjonalnie. Korzystałem z usług wielu kosmetyczek, ale Beauty Studio cechuje się indywidualnym podejściem do klienta i świetną atmosferą.