Przejdź do głównej zawartości

Beauty Salon Matrioshka

Obrońców Wybrzeża 8b, 80-398 Gdańsk

Przedłużanie paznokci żel + hybryda

  • Przedłużanie paznokci żel + hybryda 120 min
    130 zł
    Rezerwuj
Paznokcie żelowe to idealna opcja dla tych kobiet, które marzą o perfekcyjnych paznokciach, a nie mają na to czasu. Poza tym są świetne, kiedy mamy łamliwe paznokcie.

Ładne, zadbane paznokcie to marzenie wielu kobiet, jednak nie wszystkie mają na tyle czasu i samozaparcia, aby dbać o nie tak często, jak to konieczne. Dlatego też są inne sposoby na wypielęgnowanie paznokci i zatrzymanie efektu na dłuższy czas. Przykładem są paznokcie żelowe.

Czym są paznokcie żelowe?

Paznokcie żelowe to bardzo dobry sposób na poprawienie wyglądu tych paznokci, które są łamliwe i są często podcinane. Na słabych paznokciach, z którymi trudno dojść do ładu, będą one wyglądały świetnie. Poprawią też samopoczucie pań, które się zdecydują na taki zabieg kosmetyczny. Można je wykonać z powodzeniem we własnym domu, ale można też zostawić to profesjonalnej kosmetyczce, jeśli ktoś nie ma na tyle wprawy i doświadczenia.

Paznokcie żelowe mogą być stosowane i przez panie, które mają ładną i mocną płytkę paznokcia, i u tych, które mają problem z utrzymaniem jej w ładzie. Warto wiedzieć, że sprawdzą się zwłaszcza u tych kobiet, które nie wykonują pracy mogącej je zniszczyć – wówczas ich wykonywanie nie będzie opłacalne, ponieważ paznokcie się połamią i efekt zostanie zmarnowany.