Beauty Salon Matrioshka

Obrońców Wybrzeża 8b, 80-398 Gdańsk

Hybryda


Manicure hybrydowy to obecnie jedna z najpopularniejszych metod zdobienia paznokci. Jest stosunkowo niedrogi, wyjątkowo odporny na uszkodzenia i estetyczny. Nic dziwnego, że panie dosłownie oszalały na jego punkcie. Warto się jednak zastanowić, czy paznokcie hybrydowe są zdrowe. W końcu wiele kobiet latami korzysta z tego zabiegu.

Manicure hybrydowy – na czym polega?


Do manicure hybrydowego wykorzystuje się preparaty łączące w sobie właściwości lakieru do paznokci i światłoutwardzalnego żelu. W odróżnieniu od popularnych niegdyś tipsów, hybrydy wykonuje się na naturalnej płytce paznokcia. Zabieg należy zacząć od tradycyjnego manicure – usunięcia skórek, wypolerowania i odtłuszczenia płytki oraz nadania jej pożądanego kształtu. Następnie na paznokcie nakłada się warstwę bazową, na nią kolorowy lakier, a na końcu preparat utwardzający. Każdą warstwę utwardza się za pomocą lampy LED.


Powstała powłoka jest znacznie twardsza od tradycyjnego lakieru i odporna na odpryskiwanie. Prawidłowo wykonane paznokcie hybrydowe mogą się utrzymać do trzech tygodni, jednak ich trwałość uzależniona jest również od kondycji płytki paznokciowej.

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.