Przejdź do głównej zawartości

Beauty Salon Matrioshka

Obrońców Wybrzeża 8b, 80-398 Gdańsk

Dopełnienie rzęsy 1:1

  • Dopełnienie rzęsy 1:1 90 min
    120 zł
    Rezerwuj

Chcesz mieć gęste, długie rzęsy? Wypróbuj rzęsy 1 do 1Rzadkie i krótkie rzęsy to zmora wielu kobiet. Chcesz cieszyć się gęstymi, długimi i podkręconymi rzęsami? Wypróbuj rzęsy 1 do 1. To metoda, która zagwarantuje ci naturalny efekt. Jak zrobić rzęsy 1 do 1 i ile kosztuje taka aplikacja?

Rzęsy 1 do 1 to metoda, która gwarantuje najbardziej naturalny efekt. Metoda ta polega na doklejeniu do jednej naturalnej rzęsy – jednej sztucznej. Dzięki temu osiągamy efekt gęstych, długich i podkręconych rzęs, ale przede wszystkim naturalnych. Jakie są efekty tej aplikacji i opinie o niej?

Rzęsy 1 do 1 – efekty
Przedłużanie rzęs metodą 1 do 1 to jedna z najpopularniejszych opcji, na którą decydują się kobiety. Rzęsy 1 do 1 to prosty sposób na zagęszczenie rzęs, wydłużenie ich i przyciemnienie. Metoda ta jest polecana kobietom, które mają jasną oprawę oka albo bardzo rzadkie i krótkie rzęsy. Nie oznacza to jednak, że brunetki o gęstych rzęsach nie mogą skorzystać z tej metody.

Rzęsy 1 do 1 to aplikacja, w której wykorzystuje się rzęsy syntetyczne – robione z włókien poliestrowych – albo rzęsy naturalne – np. z włosia norki syberyjskiej. Zabieg ten wymaga jednak uzupełniania – rzęsy utrzymują się do 6 tygodni, ale uzupełnianie zalecane jest nawet co 2-3 tygodnie.

Rzęsy 1 do 1 – zalety
Rzęsy 1 do 1 mają wiele zalet:

sprawiają, że rzęsy są gęste, długie i podkręcone
kobiety oszczędzają czas, który przeznaczały na makijaż
nie trzeba malować rzęs, które są ciemne, gęste i długie
nie mają wpływu na naturalne rzęsy – jeśli sztuczne rzęsy wykonane są z jakościowych, naturalnych materiałów
spektakularny efekt utrzymuje się na rzęsach nawet 6 tygodni
Rzęsy 1 do 1 – krok po kroku
Jak wygląda aplikowanie rzęs 1 do 1? Kosmetyczka wykonuje kilka prostych kroków:

Zabezpiecza dolne rzęsy taśmą – żeby nie stykały się z górnymi rzęsami.
Do każdej naturalnej rzęsy kosmetyczka dokleja 1 sztuczną.
Na koniec rzęsy są rozczesywane szczotką. Później kosmetyczka zdejmuje taśmę z dolnego pasma rzęs.
Czy rzęsy 1 do 1 są bezpieczne?
Decydując się na sztuczne rzęsy należy pamiętać o tym, że mogą one obciążać nasze naturalne. Wszystko zależy od tego, jak są aplikowane oraz z czego są wykonane. Jeżeli trafimy do profesjonalnego salonu kosmetycznego ryzyko zniszczenia naszych własnych rzęs znacznie maleje. Istotna jest również pielęgnacja rzęs po zabiegu – musimy szczególnie dbać o ich rozczesywanie, a także o ich higienę. O czym należy pamiętać wypróbowując rzęsy 1 do 1?

zabieg wykonywany przez niekompetentną osobę, może poważnie uszkodzić rzęsy i ich okolice – mowa o podrażnieniach, a nawet o konsekwencjach, które doprowadzą do utraty naturalnych rzęs
rzęsy należy uzupełniać mniej więcej co 2-3 tygodnie, aby zawsze wyglądały dobrze. Nie zmienia to faktu, że powinny się one utrzymywać do 6 tygodni
po założeniu sztucznych rzęs powinniśmy wykonywać staranny demakijaż skóry twarzy, ale jednocześnie omijać wrażliwe okolice oka – w ten sposób zmniejszymy ryzyko powyrywania sobie sztucznych rzęs
Rzęsy 1 do 1 – cena, czas trwania zabiegu
Zabieg przedłużania rzęs metodą 1 do 1 trwa ok. 2 godzin. Jest więc przeznaczony dla osób o dużej cierpliwości. Trzeba za niego także sporo zapłacić – rzęsy 1 do 1 kosztują od 200 zł, a samo uzupełnienie ok. 100. Wszystko jednak zależy od długości i gęstości naturalnych rzęs.

Inne metody przedłużania rzęs
Jeżeli rzęsy 1 do 1 cię nie satysfakcjonują, możesz wypróbować inne metody objętościowe. Popularne są rzęsy 2D, rzęsy 3D, a także te gęstsze. Wszystko zależy od tego, jaki efekt chcesz osiągnąć. Jeżeli boisz się, że takie zagęszczanie i przedłużanie rzęs mocno obciąży twoje naturalne możesz skorzystać z „mniej inwazyjnych” metod:

tzw. "kociego oka", która polega na tym, że zagęszcza się i wydłuża rzęsy wyłącznie w zewnętrznym kąciku oczu.
wykorzystującej całe paski rzęs – dokleja się je kilka milimetrów wyżej od naturalnych rzęs, a następnie w całości zdejmuje. Ta metoda nie obciąża naturalnych rzęs, ale nie jest też tak trwała jak metody objętościowe.