Beauty Salon Matrioshka

Obrońców Wybrzeża 8b, 80-398 Gdańsk

Dopełnienie rzęsy 1:1

  • Dopełnienie rzęsy 1:1 90 min
    100 zł
    Rezerwuj

Chcesz mieć gęste, długie rzęsy? Wypróbuj rzęsy 1 do 1Rzadkie i krótkie rzęsy to zmora wielu kobiet. Chcesz cieszyć się gęstymi, długimi i podkręconymi rzęsami? Wypróbuj rzęsy 1 do 1. To metoda, która zagwarantuje ci naturalny efekt. Jak zrobić rzęsy 1 do 1 i ile kosztuje taka aplikacja?

Rzęsy 1 do 1 to metoda, która gwarantuje najbardziej naturalny efekt. Metoda ta polega na doklejeniu do jednej naturalnej rzęsy – jednej sztucznej. Dzięki temu osiągamy efekt gęstych, długich i podkręconych rzęs, ale przede wszystkim naturalnych. Jakie są efekty tej aplikacji i opinie o niej?

Rzęsy 1 do 1 – efekty
Przedłużanie rzęs metodą 1 do 1 to jedna z najpopularniejszych opcji, na którą decydują się kobiety. Rzęsy 1 do 1 to prosty sposób na zagęszczenie rzęs, wydłużenie ich i przyciemnienie. Metoda ta jest polecana kobietom, które mają jasną oprawę oka albo bardzo rzadkie i krótkie rzęsy. Nie oznacza to jednak, że brunetki o gęstych rzęsach nie mogą skorzystać z tej metody.

Rzęsy 1 do 1 to aplikacja, w której wykorzystuje się rzęsy syntetyczne – robione z włókien poliestrowych – albo rzęsy naturalne – np. z włosia norki syberyjskiej. Zabieg ten wymaga jednak uzupełniania – rzęsy utrzymują się do 6 tygodni, ale uzupełnianie zalecane jest nawet co 2-3 tygodnie.

Rzęsy 1 do 1 – zalety
Rzęsy 1 do 1 mają wiele zalet:

sprawiają, że rzęsy są gęste, długie i podkręcone
kobiety oszczędzają czas, który przeznaczały na makijaż
nie trzeba malować rzęs, które są ciemne, gęste i długie
nie mają wpływu na naturalne rzęsy – jeśli sztuczne rzęsy wykonane są z jakościowych, naturalnych materiałów
spektakularny efekt utrzymuje się na rzęsach nawet 6 tygodni
Rzęsy 1 do 1 – krok po kroku
Jak wygląda aplikowanie rzęs 1 do 1? Kosmetyczka wykonuje kilka prostych kroków:

Zabezpiecza dolne rzęsy taśmą – żeby nie stykały się z górnymi rzęsami.
Do każdej naturalnej rzęsy kosmetyczka dokleja 1 sztuczną.
Na koniec rzęsy są rozczesywane szczotką. Później kosmetyczka zdejmuje taśmę z dolnego pasma rzęs.
Czy rzęsy 1 do 1 są bezpieczne?
Decydując się na sztuczne rzęsy należy pamiętać o tym, że mogą one obciążać nasze naturalne. Wszystko zależy od tego, jak są aplikowane oraz z czego są wykonane. Jeżeli trafimy do profesjonalnego salonu kosmetycznego ryzyko zniszczenia naszych własnych rzęs znacznie maleje. Istotna jest również pielęgnacja rzęs po zabiegu – musimy szczególnie dbać o ich rozczesywanie, a także o ich higienę. O czym należy pamiętać wypróbowując rzęsy 1 do 1?

zabieg wykonywany przez niekompetentną osobę, może poważnie uszkodzić rzęsy i ich okolice – mowa o podrażnieniach, a nawet o konsekwencjach, które doprowadzą do utraty naturalnych rzęs
rzęsy należy uzupełniać mniej więcej co 2-3 tygodnie, aby zawsze wyglądały dobrze. Nie zmienia to faktu, że powinny się one utrzymywać do 6 tygodni
po założeniu sztucznych rzęs powinniśmy wykonywać staranny demakijaż skóry twarzy, ale jednocześnie omijać wrażliwe okolice oka – w ten sposób zmniejszymy ryzyko powyrywania sobie sztucznych rzęs
Rzęsy 1 do 1 – cena, czas trwania zabiegu
Zabieg przedłużania rzęs metodą 1 do 1 trwa ok. 2 godzin. Jest więc przeznaczony dla osób o dużej cierpliwości. Trzeba za niego także sporo zapłacić – rzęsy 1 do 1 kosztują od 200 zł, a samo uzupełnienie ok. 100. Wszystko jednak zależy od długości i gęstości naturalnych rzęs.

Inne metody przedłużania rzęs
Jeżeli rzęsy 1 do 1 cię nie satysfakcjonują, możesz wypróbować inne metody objętościowe. Popularne są rzęsy 2D, rzęsy 3D, a także te gęstsze. Wszystko zależy od tego, jaki efekt chcesz osiągnąć. Jeżeli boisz się, że takie zagęszczanie i przedłużanie rzęs mocno obciąży twoje naturalne możesz skorzystać z „mniej inwazyjnych” metod:

tzw. "kociego oka", która polega na tym, że zagęszcza się i wydłuża rzęsy wyłącznie w zewnętrznym kąciku oczu.
wykorzystującej całe paski rzęs – dokleja się je kilka milimetrów wyżej od naturalnych rzęs, a następnie w całości zdejmuje. Ta metoda nie obciąża naturalnych rzęs, ale nie jest też tak trwała jak metody objętościowe.

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.