Beauty Project Karolina Pajka

ul. Hodura 6, 30-416 Kraków

Ośrodek szkoleniowo-usługowy, świadczy usługi z zakresu makijażu permanentnego, stylizacji rzęs, kosmetologii estetycznej, laserowego usuwania tatuażu jak i indywidualnych szkoleń kosmetycznych.  Nr licencji szkoleniowej 02.12.00276/2016
Licencjonowana linergistka odznaczona międzynarodowym tytułem PMU PRO ARTIST
więcej info i zdjęć prac na stronie:
https://www.facebook.com/Beauty.Project.Karolina.Pajka/
 

5.0
16 opinii

Opinie

 • SM
  5.0
  niezweryfikowany

  Witam. Korzystałam z szkoleń makijażu permanentnego w trybie indywidualnym. Polecam szkolenia ponieważ pani Karolina oraz pani Marta to dwie wspaniałe osoby i bardzo dobrze przygotowane w zawodzie. Ponadto co cenię sobie najbardziej to fakt, iż ich praca jest pasją którą chętnie dzielą sie ze swoimi kursantkami. Co więcej ! Zawsze mogę skorzystać z porady kiedy czegoś nie jestem pewna. To prawdziwe promotorki. Polecam usługi tego dalonu, oraz szkolenia. Z poważaniem Sylwia M.

 • AN
  5.0
  niezweryfikowany

  Chodzę do Pani Karoliny już z 2 lata i nigdy się nie zawiodłam,zawsze wszystkie zabiegi wykonane perfekcyjnie bez żadnych zastrzeżeń,sympatyczna kobieta, zawsze uśmiechnięta widać,że kocha swoja pracę.Polecam bardzo bardzo

 • DI
  5.0
  niezweryfikowany

  Polecam, perfekcja i profesjonalizm w każdym calu! Indywidualne podejście do klienta. Fachowa wiedza i doświadczenie sprawiają, że usługi wykonane są na bardzo wysokim poziomie! Polecam gorąco!!!!!!!!!!

 • AS
  5.0
  niezweryfikowany

  Do Karoliny trafiłam początkowo na paznokcie na które nie mogłam narzekać. Zawsze świetnie wykonane i bardzo dobrze się trzymały. Następnie zdecydowałam się na rzeski, które były zawsze perfekcyjnie. Z czystym sumieniem polecam Karolinę :)

 • JS
  5.0
  niezweryfikowany

  Pani Karolinka to Profesjonalistka w każdym calu , MISTRZ w swoim zawodzie !! Przemiła i fantastyczna osoba, której można oddać się w wykonaniu każdego zabiegu. Indywidualne podejście do każdej osoby sprawia że czujesz się jak w domu :) polecam serdecznie Karolcie i wykonywane przez nią usługi :)

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.