Beauty Perfect - Opinie

Czechowice-Dziedzice
4.0
4 opinie

Opinie

 • DO
  5.0
  niezweryfikowany

  Salon w pełni profesjonalny..z klasą i fachowa opieka kosmetyczek i fryzjerek.w pełni wyposażony salon z doświadczonymi pracownikami i miła atmosfera.Paznokcie wykonane na najwyższym poziomie a fryzura taka jaka właśnie chciałam. Polecam

 • AN
  3.0
  niezweryfikowany

  Manicure wykonany niepoprawnie. Po pierwsze, to manicurzystka chce decydować o tym, co ma być na paznokciach, uparcie forsując zdanie klientki. Po drugie, wycierając lakier ze skóry po bokach paznokcia szoruje swoim tipsem w rękawiczce po płytce zostawiając smugi na lakierze. Do tego lakier rozprowadzony nie równo. Po trzecie krawędź płytki paznokcia nie została całkowicie wygładzona, przez co ubytki w hybrydach pojawiły się po 3 dniach. Kosmetyki niskiej jakości - cały czas zbierały się na lakierze smugi z kremu do rąk, przez co zamiast połysku były lepkie mazy.

 • JU
  5.0
  niezweryfikowany

  Polecam!
  Salon położony w dobrej lokalizacji, pracownicy zawsze uśmiechnięci i rozmowni ;)
  paznokcie trzymia mi sie bardzo dobrze, w dodatku panie wykonują piękne zdobienia :) a do tego ceny są bardzo przystępne !!! :)

 • MO
  3.0
  niezweryfikowany

  Manicurzystka to jakaś wielka pomyłka, dzięki jej wspaniałym umiejętnością mam nadpiłowane, uszkodzone płytki paznokci. Jak jej zwróciłam uwagę na to ze za bardzo piłuje, powiedziała że tak trzeba. Budowa paznokcia to tez nie jej mocna strona. Po 5 dniach paznokcie zaczęły się łamać. Z dała od tego salonu!!