Beauty Medical

Wicentego Pola 27/1, 81-140 Gdynia (Gabinet znajduje się w Gdyni w kierunku bulwaru nadmorskiego )

Nowość w Beauty Medical Trening przyszłości
EMS (Electrical muscle stimulation) to elektrostymulacja mięśni, która stosowana jest z powodzeniem w sporcie oraz fizjoterapii. EMS wykorzystywana jest przez NASA i amerykańską armię. Z treningów EMS korzystają piłkarze np. Realu Madryt oraz znani sportowcy, tacy jak bokserzy bracia Klitschko. Metoda ta jest najbardziej popularna w klubach fitness w Niemczech, Austrii i Szwajcarii.

Rezerwacja tel.509 644 062

Beauty Medical - kosmetologia & medycyna estetyczna jest to miejsce, w którym zarówno kobiety jak i mężczyźni znajdą profesjonalną obsługę, fachową pomoc i miłą atmosferę.
Szeroka gama różnych usług i zabiegów wykonywanych w Beauty Medical zadowoli klientów chcących skorzystać z którejkolwiek dziedziny medycyny estetycznej.

Dzięki medycynie estetycznej możemy spowolnić zmiany, które zachodzą wraz z upływem czasu oraz złagodzić defekty takie jak rozstępy, blizny, cellulit i wiele innych. Dzięki szczegółowej analizie problemu, lekarz wspólnie z pacjentem określa sposób leczenia. Zabiegi upiększające, wyszczuplające i odmładzające to tylko niewielka część z pełnego wachlarza oferowanych przez Beauty Medical usług z zakresu medycyny estetycznej i kosmetologii.

Beauty Medical dysponuje urządzeniami najwyższej klasy:Lumenis Aluma, Maximus, Endermologie Cellu M6,MedContur, Hydrafacial To nowoczesne i bezinwazyjne urządzenia wykorzystujące fale radiowe i podciśnienie dzięki czemu skóra twarzy i ciała staje się pięknie odmłodzona. Innym innowacyjnym urządzeniem, z którego korzyści mogą skorzystać klienci Beauty Medical jest Laser Palomar Icon. Ta jedna z najlepszych na świecie platform laserowych zapewnia skuteczne i bezpieczne zabiegi laserowe.

Zespół Beauty Medical dzięki przebytym szkoleniom i zdobytym certyfikatom jest na bieżąco z najnowszymi sposobami leczenia, przez co wszyscy chętnie i profesjonalnie pomagają swoim klientom.

Beauty Medical - kosmetologia & medycyna estetyczna, zaprasza od poniedziałku do piątku w godzinach od 09:00 do 20:00 oraz w soboty od 09:00 - 17:00 do salonu mieszczącego się w Gdyni przy ulicy Wincentego Pola 27/1 (Willa Alicja).

Wszystkie usługi

5.0
11 opinii

Opinie

 • B.
  5.0

  Zawsze się tu dobrze czuję!

 • EL
  5.0

  Pani Justyna jest osobą, do której bardzo chętnie wybieram się na manicure. Idealna usługa w miłej, pełnej relaksu atmosferze.

 • AN
  5.0

  Pani Maryna bardzo miła i profesjonalna. Bardzo dziękuję...to bylo nasze pierwsze spotkanie i wiem, ze nie ostatnie. Moja buzia nabrała blasku😊

 • EW
  5.0

  Mega przyjemne miejsce, Pani Marina wyjasnila zasady dzialania urzadzen. Jest bardzo smpatyczna osoba o lagodnym, spokojnym usposobieniu, co w miejscu relaksu ma duza wartosc. Na pewno odwiedze to miejsce niebawem.

 • JA
  5.0

  Pani Justyna jest osobą bardzo profesjonalną, wyjątkowo kulturalną i poświęcającą klientowi maksimum swojej uwagi. Dzieli się też swoją fachową wiedzą odnośnie kosmetologii i zastosowania różnych zabiegów odpowiednich dla klienta. Dziękuję bardzo!

Zespół

Employee default
Beata
Employee default
Justyna
Employee default
Aleksandra Cichy
Employee default
Jacek Kowerzanow
Employee default
Barbara Wolanicka

Udogodnienia

 • Parking

 • Akceptacja kart płatniczych

 • Dostępne dla niepełnosprawnych

 • Internet (Wi-Fi)

 • System komentarzy

 • Rezerwacja natychmiastowa

Zapisz się na newsletter

Na Twój adres email trafiać będą porady, opisy zabiegów, recenzje kosmetyków oraz najlepsze promocje.