Beauty Lounge

Cecylii Śniegockiej 7, 00-430 Warszawa

Beauty Lounge to miejsce, w którym zarówno kobiety, jak i mężczyźni znajdą coś dla siebie.
Z bogatej oferty zabiegów pielęgnacyjnych i masaży dobierany jest indywidualny program pielęgnacyjny.
Dla kobiet oferta polecanych zabiegów zmienia się wraz z porami roku. Bogata oferta pozwala na zadbanie o każdy rodzaj skóry. Dzięki masażom twarzy czy karku, wykonywanym przy prawie wszystkich zabiegach, panie mogą również przyjemnie zrelaksować się i odprężyć.
Dla mężczyzn Beauty Lounge przygotowało dedykowane zabiegi oczyszczająco-nawilżający Man-Vitalic oraz odnowy biologicznej Man-Esthetic. Zabiegi te przeznaczone są dla skóry narażonej na klimatyzowane powietrze lub promieniowanie komputera. Działają kojąco na zmęczoną cerę oraz oczy.
Zabiegami godnymi polecenia zarówno dla mężczyzn, jak i dla kobiet są zabiegi urządzeniem Bloomea. Działają złuszczająco i liftingująco, ale są również dobre na zmniejszenie rozstępów i blizn.
Warte polecenia dla wszystkich, są masaże zarówno pielęgnacyjno relaksujące, jak i autorskie dostosowane do indywidualnych potrzeb ciała. Pozwalają one na zniwelowanie nagromadzonych napięć i stresów.

Beauty Lounge zaprasza od poniedziałku do piątku od godziny 09:00 do 21:00 oraz w soboty od 08:00 do 15:00, do Warszawy na ulicę Cecylii Śniegockiej 7.

Udogodnienia

  • Akceptacja kart płatniczych

  • Rezerwacja natychmiastowa

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.