Beauty Fit Dr n. med. Paweł Antończak

Jana Kilińskiego 8, 41-200 Sosnowiec

Beauty Fit oferuje innowacyjne zabiegi pielęgnacyjne i lecznicze na twarz i ciało, a także dłonie i stopy, zabiegi medycyny estetycznej, odchudzanie i masaże relaksacyjny, indonezyjski, tajski i wiele innych.
Zapraszam do celebracji piękna i relaksu!

Usługi różne
5.0
5 opinii

Opinie

 • KL
  5.0
  niezweryfikowany

  Wspaniały fachowiec - najlepszy w mieście, a może nawet na śląsku i zagłębiu. Nie dość, że Pan Paweł posiada ogromną wiedzę na temat tego co robi, to jest uczciwy, nie próbuje niczego wciskać (a to prawdziwy EWENEMENT na tym rynku, po raz pierwszy ktoś nie próbował mną manipulować w salonie kosmetycznym), zabiegi wykonywane są szybko, dokładnie i co najważniejsze - efekty są więcej niż zadowalające. Są wspaniałe! polecam wszystkim!!

 • KA
  5.0
  niezweryfikowany

  Najpierw sama skorzystałam z usług pana Pawła, zainteresowana samym faktem wykonania usług kosmetycznych przez mężczyznę, była to mikrodermabrazja i pedicure. Z zabiegów zaczęłam korzystać regularnie, w trakcie wizyt okazało się, że pan zajmuje się głównie zabiegami leczniczymi. Na jedną z wizyt zabrałam więc mamę, żeby pomógł przy odciskach i wrastających paznokciach, okazało się, że zaraz po zabiegu ból ustąpił, teraz razem, już od roku korzystam z usług i osobiście oraz w imieniu mojej mamy polecam pana Pawła.
  Kazimiera

 • SK
  5.0
  niezweryfikowany

  fantastyczne masaże, wszystkie wypróbowane rodzaje rodzaje, polecam innym:-)))

 • PI
  5.0
  niezweryfikowany

  szybka i prawie bezbolesna depilacja, polecono mi, więc również POLECAM

 • AN
  5.0
  niezweryfikowany

  Pełen profesjonalizm, wysoka kultura osobista, empatia Pana Pawła, to wartość dodana przyjemnych zabiegów, z których efektów jestem bardzo zadowolona. Polecam lifting kosmetyczny twarzy!!

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.