Beauty First Hotel Mamaison Le Regina - Opinions

Ul. Kościelna 12, 00-218 Warszawa
5.0
7 opinii

Opinie

 • JU
  5.0
  niezweryfikowany

  Spa, które odwiedzam ze względu na super zabiegi luksusowej marki Natura Bisse. Oni działają wyłącznie na tak wysokim poziomie i to mnie się podoba, ponieważ są tego efekty.
  Indywidualne podejście do klienta oraz ta ciepła atmosfera unosząca się podczas zabiegów po prostu mnie przekonuje.
  Spa Beauty First, to jak najbardziej dobry wybór.

 • KA
  5.0
  niezweryfikowany

  Miejsce rewelacyjne!!! :):)
  Z przyjemnością wrócę tutaj ponownie jeszcze w czasie swojego urlopu.
  SPA doskonale przystosowane do potrzeb tych najbardziej wymagających. Ogólnie miejsce bardzo nowoczesne, eleganckie - podobało mnie się tutaj.
  Nie da się ukryć, że dużym atutem jest tutaj oczywiście cena, która jak na takie warunki i taką lokalizację jest po prostu atrakcyjna.
  Polecam!

 • OL
  5.0
  niezweryfikowany

  O tak! W pełni zgadzam się z innymi pozytywnymi komentarzami. Tutaj czuję się po prostu fantastycznie. Do tego po zabiegu mikrodermabrazji zawsze moja skóra wygląda świetnie. Wizyty tutaj bardzo mnie relaksują. Polecam.

 • KA
  5.0
  niezweryfikowany

  Mezoterapia jest bezkonkurencyjna. Po ciężkim dniu przychodzę tutaj bo odrobina luksusu naprawdę pozwala mi się odprężyć. Co więcej wiem, że zabieg będzie wykonany profesjonalnie i delikatnie. Polecam.

 • GO
  5.0
  niezweryfikowany

  Jestem mile zaskoczona wspaniałą obsługą w tym miejscu no i fantastycznymi zabiegami. Mezoterapia czy też oczyszczanie twarzy oceniam bardzo pozytywnie. Dziękuję za to że mogę się zrelaksować. Zdecydowanie wszystkim paniom rekomenduję.

 • LI
  5.0
  niezweryfikowany

  Masaż relaksacyjny po prostu genialny. Wspaniale się tutaj zrelaksowałam i odprężyłam po ciężkim dniu. Co więcej ten hotel ma wspaniale wyposażone pokoje. Jestem bardzo zadowolona, że zdecydowałam się na przyjazd i nocleg właśnie tutaj. Polecam.

 • KL
  5.0
  niezweryfikowany

  Niesamowite miejsce... Zabieg zaoferowane przez SPA w tym hotelu nie tylko poprawiły wygląd mojej skóry, ale sprawdziły się leczniczo.
  Zyskałam młodą, gładką i to w zaledwie kilka dni.
  Hotel jest komfortowy, nowoczesny, elegancki, ale przede wszystkim atrakcyjny dla wymagających klientów, takich jak ja.
  Bardzo dobrze się tutaj czułam i z chęcią przyjadę tutaj ponownie z przyjaciółką.