BEAUTY CONCEPT

LESZCZYŃSKA 20, 43300 BIELSKO BIAŁA

 Marka Beauty Concept to profesjonalna i nowoczesna sieć salonów kosmetycznych, w której klienci znajdą kompleksową ofertę z zakresu manicure-pedicure, pielęgnacji twarzy i ciała oraz zabiegów na urządzeniach hi- tech.
Dla Naszych Klientów przygotowaliśmy komfortowe i innowacyjnie wyposażone 4 stanowiska manicure oraz 2 stanowiska pedicure. Zabiegi są wykonywane na produktach światowych liderów pielęgnacji dłoni i stóp, markach O.P.I. i essie. Manicure i pedicure to nie tylko ładnie pomalowane paznokcie, ale przede wszystkim pielęgnacja i zdrowy wygląd skóry oraz płytki paznokcia. Nasz wykwalifikowany personel dobierze odpowiednie preparaty do pielęgnacji i stylizacji, tak aby móc cieszyć się jak najdłużej prawidłowo wykonanym zabiegiem.

To co wyróżnia nasze Salony to specjalistyczne zabiegi na twarz i ciało na bazie kosmetyków firmy ERICSON LABORATOIRES, francuskiego lidera na rynku kosmetyki profesjonalnej, działający od ponad 30 lat na pograniczu kosmetologii i dermatologii. Dzięki tym zabiegom możemy zaoferować pielęgnację, której efekty porównywalne są z działaniami inwazyjnej medycyny estetycznej. Będąc autoryzowanym Salonem marki Ericson Laboratoires oferowane zabiegi są poparte szkoleniami, współpracą ze specjalistami marki zarówno w Polsce jak we Francji, dzięki czemu Nasz personel w prawidłowy sposób może zastosować tzw. „koncepcję multiterapii”, polegającą na komponowaniu kuracji z poszczególnych linii zabiegowych.

Idąc z duchem czasu i rozwojem technik pielęgnacji przygotowaliśmy również zabiegi high tech, wykonywane na najwyższej klasy urządzeniach LPG LIPO M6 ENDERMOLOGIE, MAXIMUS TRILIPO oraz GENEO by Pollogen, dzięki którym utrzymasz swoje ciało w doskonałej kondycji.

W naszej ofercie znajdziesz również tradycyjne zabiegi, które już na stałe weszły na listę „must have”, takie jak depilacja, peelingi chemiczne, peeling kawitacyjny, stylizacja oprawy oczu, zabiegi bankietowe przed „Twoim ważnym wyjściem”.

Odpręż się przy filiżance pachnącej kawy, oglądając film lub słuchając miłej muzyki.

Beauty Concept zadba o każdy szczegół zabiegu, zachowując najwyższe standardy higieny i jakości obsługi.

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.