Beauty Clinic

Parkowa 5A, 71-600 Szczecin

Masz dość szarej i pozbawionej blasku cery? Potrzebujesz skutecznie zwalczyć niedoskonałości skóry? Pielęgnacja w warunkach domowych nie przynosi widocznych efektów? Jesteś zmęczona ciągłą walką z upływającym czasem? Szukasz miejsca, gdzie bezpiecznie wypróbujesz nowatorskich technologii branży estetycznej? Mamy niebywałą przyjemność zaproponować Ci wizytę w klinice Beauty Clinic, gdzie wykwalifikowany zespół specjalistów pomoże Ci osiągnąć piękny, witalny i młody wygląd.

Wychodząc naprzeciw Twoim oczekiwaniom stworzyliśmy wyjątkową ofertę usług z dziedziny kosmetyki, kosmetologii i medycyny estetycznej. Do Twojej dyspozycji oddajemy najnowsze urządzenia, które w połączeniu z profesjonalnymi produktami przynoszą niebywałe efekty. Proponujemy szereg zabiegów anti-aging,  laseroterapię, modelowanie sylwetki. U nas znajdziesz autorskie pakiety zabiegowe Dermalogica, skrojone na miarę Twoich potrzeb. Innowacyjna metoda opracowywania mapy twarzy pacjenta umożliwia przygotowanie Twojego indywidualnego kompleksowego programu pielęgnacyjnego. Profesjonalne kuracje wspomagane właściwą pielęgnacją w warunkach domowych przynoszą właściwe owoce: skóra odzyskuje witalność i blask.

Beauty Clinic to gwarancja sukcesu. Troska o dobry wygląd nigdy nie była tak łatwa i przyjemna. Zapraszamy. Znajdziesz nas w Szczecinie, na ul. Parkowej 5A.

Medycyna estetyczna

Zespół

Monikabolko
Monika Bolko
Data
lekarz Katarzyna Wojtarowicz
Malgorzatazuromska
Małgorzata Żuromska

Udogodnienia

  • Program lojalnościowy
  • Rezerwacja natychmiastowa
Zapisz się na newsletter

Na Twój adres email trafiać będą porady, opisy zabiegów, recenzje kosmetyków oraz najlepsze promocje.