Przejdź do głównej zawartości

Beauty by KATARZYNA FRANKIEWICZ

Osadników Wojskowych 44/6, 68-200 Żary

Beauty by KF to nowy gabinet kosmetyczny w Żarach, który na stałe znajdzie się wśród ulubionych miejsc wszystkich dbających o urodę. Jego założycielką jest Katarzyna Frankiewicz. To miejsce, stworzone po to, aby zatrzymać upływ czasu, zadbać o gładką skórę i piękną sylwetkę, a także poprawić różne niedoskonałości, będące dziełem natury.

Ogromną zaletą Beauty by KF jest profesjonalna, kompetentna i miła obsługa. Zatrudnieni tu specjaliści wychodzą naprzeciw potrzebom klienta i z przyjemnością doradzają najlepsze rozwiązania. Dzięki swojej wiedzy i umiejętnościom mogą zaproponować terapie, które pozwolą osiągnąć oczekiwane rezultaty w możliwe najkrótszym czasie. Co ważne, jakość świadczonych tu zabiegów zaspokoi oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Wśród usług świadczonych w gabinecie znajdują się różnego rodzaju zabiegi pielęgnacyjne na twarz i ciało. Specjalnością Beauty by KF jest makijaż permanentny, przedłużanie i zagęszczanie rzęs oraz modelowanie sylwetki. Można tu także skorzystać z różnorodnych rytuałów odmładzających, odprężających i wygładzających skórę twarzy, a także poddać się depilacji, mezoterapii lub stylizacji paznokci.

Nie bez znaczenia pozostaje atmosfera gabinetu Beauty by KF. Starannie urządzone wnętrza w stylu glamour pomagają w osiągnieciu pełni relaksu i sprawiają, że czas spędzany w Beauty by KF pozwala odpocząć od codzienności. Cabinet położony jest przy ul. Osadników Wojskowych 44/6. Serdecznie zapraszamy.

Udogodnienia

  • Parking

  • Akceptacja kart płatniczych

  • Dostępne dla niepełnosprawnych

  • Przyjazne dla dzieci

  • Internet (Wi-Fi)

  • System komentarzy

  • Rezerwacja natychmiastowa