Przejdź do głównej zawartości

Beauty Concept PMU

Pana Tadeusza 10, 02-494 Warszawa

Wiemy, jak pomóc matce naturze. W Beauty Art by Daria podkreślamy prawdziwe piękno za pomocą sprawdzonych metod. Specjalizujemy się w makijażu permanentnym, microblandingu, przedłużaniu rzęs (techniką 1:1 z wykorzystaniem jedwabnych włosków oraz metodami Volume Extreme, 3D lub 5D), przedłużaniu włosów oraz stylizacji paznokci.

Dla naszych Klientek przygotowaliśmy szereg usług, które ułatwią bycie piękną na co dzień. Makijaż permanentny, micrblanding i przedłużanie rzęs sprawią, że będziesz mogła skrócić do kilku minut czas, który każdego ranka spędzasz przed lustrem. Makijaż będzie ograniczał się do przeczesania rzęs i brewek oraz podkreślenia urody odrobiną kolorowych kosmetyków. Warto zaznaczyć, że wszystkie zabiegi z zakresu medycyny estetycznej w naszym salonie przeprowadzane są przez doświadczone kosmetyczki i linergistki z wieloletnim stażem. Dzięki temu możemy uzyskać naprawdę naturalny efekt makijażu, który wywołuje uśmiech na twarzach naszych Klientek.

Nie masz pomysłu na prezent? Podaruj bliskiej osobie odrobinę przyjemności w postaci bonu do naszego salonu. Taki upominek z pewnością pozytywnie zaskoczy obdarowaną osobę i sprawi, że poczuje się otoczona Twoją troską.

Beauty Art by Daria mieści się w Warszawie przy ul. Pana Tadeusza 10. Drugi z punktów naszej marki można odwiedzić w Tomaszowie Mazowieckim w Galerii Tomax, przy ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 17. Zapraszamy do naszego warszawskiego salonu, gdzie spełniają się marzenia.

Udogodnienia

  • Parking

  • Akceptacja kart płatniczych

  • System komentarzy

  • Rezerwacja natychmiastowa