Beata Jońska "atelier Fryzjerskie Beata" - Opinie

Ul. Czerwonego Krzyża 36/50/6, 08-110 Siedlce
3.7
3 opinie

Opinie

 • A.
  5.0
  niezweryfikowany

  Ceny u "Beaty" są całkiem normalne, myślę że adekwatne do jakości pracy i wyposażenia pracowni. Co do terminów, zawsze umawiamy się wcześniej telefonicznie i chyba nigdy nie czekaliśmy dłużej niż paręnaście minut na swoją kolej. A co do jakości, to chodzimy do tego salonu ja, żona i nasz najmłodszy syn i nie zamierzamy zmieniać fryzjera. Syn jest mniej zadowolony, stąd ten minusik przy ocenie jakości, aczkolwiek muszę przyznać że on ma bardzo nowoczesne i zdecydowanie wysokie wymagania co do swojej fryzury. Ja odwrotnie - jestem tradycjonalistą, więc wymagania mamy przeciwne, ale jakoś pani Beata daje radę. :)

 • MS
  5.0
  niezweryfikowany

  Witam serdecznie, chciałabym bardzo , ale to bardzo podziękować Pani Beacie, Wioli mojej siostrze oraz Emilii i Emilce, za metamorfozę mojej fryzury oraz koloru włosów , która zrobiła na mnie bardzo miłe zaskoczenie.Panie w tym zakładzie mają bardzo miłe podejście do klijenta, służą pomocą w dobraniu koloru oraz fryzury.Jeszcze raz składam moje podziękowania dla szefowej zakładu BEATY, oraz dla mojej siostry WIOLI która jest autorem mojej metamorfozy .Z uśmiechem i sercem polecam ten zakład,,; ATELIER FRYZJERSKIE BEATA;; Z wyrazami szacunku Marzena Skóra

 • KL
  1.0
  niezweryfikowany

  Niestety nie polecam! Zakład nastawiony jest tylko i wyłącznie na zysk a nie na klienta i jego zadowolenie z usługi. Farba z włosów zmyła się po 1 tygodniu. Włosy farbuje regularnie i nigdy nic takiego mi się nie zdarzyło! Gdy zadzwoniłam i poinformowałam o tym fryzjerkę licząc na poprawienie włosów- była tym kompletnie nie zainteresowana! Totalnie olała złe wykonanie a przecież zapłaciłam 210 zł. Pieniądze wyrzucone w błoto... musiałam iść na poprawkę do innego fryzjera.