Bea-studio

ul. Chrobrego 1D lok.7, 15-057 Białystok

Zabieg ujędrnająco-przeciwzmarszczkowy.

2.4
5 opinii

Opinie

 • MI
  0.0
  niezweryfikowany

  Nie wiem jak można zepsuć brwi wykonując odświeżenie. Miałam piękny kolor teraz mam siny diabeł mnie podkusil bo człowiek chce zawsze lepiej szkoda ze mam teraz oszpecona twarz. Nie polecam tragedia do tego niemiła atmosfera co nie jest tylko moja opinia

 • PA
  4.0
  niezweryfikowany

  Gabinet i jego oferta wyglądają bardzo zachęcająco :) Koleżanki polecały mi zabiegi, więc zastanawiam się nad leczeniem mojego trądzikowego problemu IPLem. Czytałam o zabiegu w wielu źródłach. Wiem, że konieczna jest wymiana przez gabinety lampy wewnątrz głowicy zabiegowej. Wtedy zabieg na pewno będzie bezpieczny i skuteczny. Ta lampa wewnątrz zwyczajnie się zużywa i tylko regularnie wymieniana gwarantuje udaną terapię. Na pewno przed zdecydowaniem się na serię zabiegów w Bea-studio upewnię się w serwisie głowicy. Wy też pytajcie o certyfikat:)

 • ZU
  4.0
  niezweryfikowany

  Bardzo dobra kosmetyczka wykupiłam u niej grupona i bardzo mi przypadła do gustu .Byłyśmy z moją mamą jeszcze na stopach w tym salonie i jedno co mnie zadziwiło że ta Pani zmieniała 3 razy rękawiczki w czasie zabiegu manicure,bardzo czyściutko,aż pachnie,dokładnie zrobione pazurki na stopach i piękne lakiery .Jestem bardzo zadowolona.

 • BH
  0.0
  niezweryfikowany

  Wow, bardzo nam miło tu beastudio, dziękujemy

 • CE
  4.0
  niezweryfikowany

  Wysoka jakość usługi, bardzo dobre maszyny i kosmetyki. Polecam zdecydowanie ten gabinet.

Zapisz się na newsletter

Na Twój adres email trafiać będą porady, opisy zabiegów, recenzje kosmetyków oraz najlepsze promocje.