Be Beauty Clinic - Opinions

ul. Generała Nila Fieldorfa 18 lok 9 (budynek HTM) Puławy, Puławy
5.0
5 opinii

Opinie

 • AG
  5.0
  niezweryfikowany

  Paznokcie hybrydowe wykonane bardzo starannie i trzymają się naprawdę długo, zabiegi na twarz wykonywane bardzo profesjonalnie i z dobrej jakości kosmetyków. Pani Dorota zawsze fachowo doradzi i uzgodni jaki zabieg byłby najlepszy.

 • M2
  5.0
  niezweryfikowany

  Pierwszy raz spróbowałam zabiegu ENDERMOLOGIA u Pani Doroty zimą i byłam bardzo zaskoczona szybkim efektem. Zdecydowałam się na serię 10 zabiegów i w efekcie poprawiły mi się znacznie uda i pośladki. Na szczęście Pani kosmetolog nie namawiała mnie na wykupienie całej serii za jednym razem tylko mogłam decydować się na zabiegi jeden po drugim w miarę możliwości finansowych. Cenę można było negocjować.

 • EN
  5.0
  niezweryfikowany

  panokcie hybrydowe trzymaja sie bardzo dlugo i sa najlepsze jakie mialam.pani kosmetyczka przemila takze polecam

 • WL
  5.0
  niezweryfikowany

  Świetny salon w Puławach! Takiego tu brakowało. Już kilka razy korzystałam z masaży i z oczyszczania twarzy. Teraz wybieram się na manicure-moja koleżanka mi poleciła. Znowu wrócę do domu zadowolona i piękna :)

 • DO
  5.0
  niezweryfikowany

  Nowy salon i od razu pozytywne wrażenie! Czysto schludnie a przedewszystkim profesjonalnie! Znakomita kosmetolog Dorota- przemiła osoba i znająca się na rzeczy. Zrobiłam endermologię i kwasy na twarz. Super!