Przejdź do głównej zawartości

Barber Zgorzelec

Płatności online
Bezpieczny salon
Legal Beauty Dominika Wojciechowska - zarezerwuj wizytę

Legal Beauty Dominika Wojciechowska

Kosmetyczka

Staszica 14 II piętro, 59-900 Zgorzelec
5.0
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż produktów

To moja pierwsza wizyta w salonie i jestem bardzo zadowolona. P. Dominika czuć że wie i zna się na tym co robi. Wykonywałam hennę pudrową brwi i efekt bardzo mi się podoba. Zarezerwowałam kolejny termin😊 Polecam!

Rezerwacja online jest tymczasowo niedostępna. Zapraszamy wkrótce!
Bezpieczny salon
Gabinet kosmetologiczny Oaza Piękna mgr Dorota Szatkowska - zarezerwuj wizytę

Gabinet kosmetologiczny Oaza Piękna mgr Dorota Szatkowska

Paznokcie

Łużycka 102, 59-900 Zgorzelec
5.0
Bezpieczny salon

Gabinet kosmetologiczny Oaza Piękna mgr Dorota Szatkowska oferuję pełen zakres usług kosmetycznych i kosmetologicznych. Zapraszam do rezerwacji usług online

Płatności online
Bezpieczny salon
LADY S - Salon Beauty - zarezerwuj wizytę

LADY S - Salon Beauty

Inne

Daszyńskiego 53/1, 59-900 Zgorzelec
5.0
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów
Sprzedaż produktów

Bardzo profesjonalna obsługa. Widać, że Pani kosmetyczka przede wszystkim myśli o klijencie. Przed zabiegiem zostałam dokładnie poinformowana o wszystkim co powinnam wiedzieć a w trakcie zabiegu i po nim wyraźnie było widać jak bardzo Pani kosmetyczce zależy na zadowoleniu i komforcie klienta. Brawo

Bezpieczny salon
Gabinet Kosmetologiczny DamaRose - zarezerwuj wizytę

Gabinet Kosmetologiczny DamaRose

Kosmetyczka

Staszica 14, I piętro, 59-900 Zgorzelec
5.0
Bezpieczny salon

Bardzo miła i spełniająca moje oczekiwania wizyta u pani Karoliny. Henna brwi i rzęs wykonana profesjonalnie, kolor dobrany bez zarzutu i nic a nic nie szczypało ;) Myślę, że to będzie mój gabinet.

Rezerwacja online jest tymczasowo niedostępna. Skorzystaj z możliwości zakupu bonów online i wykorzystaj je, gdy salon będzie otwarty.
Płatności online
Studio piękna Żaneta Czernik - zarezerwuj wizytę

Studio piękna Żaneta Czernik

Makijaż

Kościuszki 38, 59-900 Zgorzelec
5.0
Płatności online
Sprzedaż bonów

Zapraszam na makijaż permanentny brwi, kresek i ust. W naturalny sposób staram się podkreślić kobiece piękno :)

Salony bez rezerwacji online

Męska uroda daje wiele pola do manewru zabiegom stylizacyjnym i fryzjerskim. Aby ułatwić sobie wydobycie na światło dzienne pełni swojej atrakcyjności i cieszyć się wynikającą z tego pewnością siebie i dobrym samopoczuciem, warto skorzystać z usług jakie zapewnia barber w Zgorzelcu. Ten punkt zapewni panom spragnionym stylizacji i profesjonalnego fryzjerstwa szeroką gamę usług dzięki którym zalety naszej naturalnej urody zostaną wyraźnie podkreślone. Barber shop’y w Zgorzelcu znajdziesz korzystając z wyszukiwarki na portalu moment.pl, pozwalającej Ci znaleźć profesjonalny salon w pobliżu Twojego miejsca zamieszkania. Nie straszne będą Ci również i kolejki, ponieważ nasza witryna umożliwi Ci też dokonanie sprawnej rezerwacji.

Co zyskujesz odwiedzając barber shop?

W przeciwieństwie do zwykłych usług fryzjerskich dobry barber w Zgorzelcu zaoferuje Ci znacznie szerszy wachlarz specjalistycznych usług dzięki którym Twój styl wiele zyska. W pierwszej kolejności, po zapoznaniu się z naturalnym charakterem Twojej urody, barber zaoferuje kompozycje fryzur i zarostu, które będą ze sobą dobrze harmonizować. Jest to kwestia wysoce indywidualna, dlatego trzeba skonsultować wybory w tej sferze z profesjonalistą rozumiejącym nie tylko aspekty stylistyczne, ale również te jakie odnoszą się do dermatologii i realiów utrzymania stylizacji na dłużej, podług codziennego rytmu dnia. Natura determinuje sposób ułożenia włosów oraz ich podatność na oddziaływanie różnorakich kosmetyków, toteż ich dobór musi być podyktowany indywidualnym przypadkiem klienta. Nie zapominajmy też o tym, że profesjonalne golenie realizowane w barber shopie to najzwyczajniej w świecie także idealny sposób na przerwę i relaks, pozwalający odetchnąć w chwili pomiędzy kolejnymi punktami dziennego grafiku, a jednocześnie się odświeżyć.

Możliwości niezależnie od fryzury

Także krótkie włosy stanowią dobrą glebę pod różnorakie fryzjerskie stylizacje. Doświadczony barber dysponujący nożyczkami, maszynką, twisterem i wieloma innymi narzędziami i kosmetykami, będzie w stanie stworzyć ciekawą fryzurę również tam, gdzie do dyspozycji jest relatywnie proste i krótkie ścięcie. Fachowiec od męskiego stylu nie potrzebuje burzy gęstych loków by wykreować tchnący stylem i charakterem look, co jest jednym z powodów dla którego wizyta i konsultacja z barberem jest tak produktywnym przedsięwzięciem.