Przejdź do głównej zawartości

Barber Wieliczka

Salony z tej samej miejscowości

Lash Line - zarezerwuj wizytę

Lash Line

Rzęsy

Osiedle Karola Szymanowskiego 3C, 32-020 Wieliczka
5.0
Bezpieczny salon

Salon kosmetyczny Lash Line mieści się w Wieliczce na osiedlu Karola Szymanowskiego 3c Powstał z myślą o osobach, które nie zapominają o tym, jak ważna jest równowaga pomiędzy dbaniem o urodę a sukcesem i dobrym samopoczuciem. Dokładamy wszelkich starań aby nasi klienci czuli się komf

Borkowska NAILS•BROW•BEAUTY - zarezerwuj wizytę

Borkowska NAILS•BROW•BEAUTY

Paznokcie

ul. Powstania Warszawskiego 5/3, 32-020 Wieliczka
5.0
Bezpieczny salon

Wiktoria to profesjonalistka w swojej dziedzinie. Chodzę już do niej od trzech lat i ani razu się nie zawiodłam. Zawsze dokładna, doradzi w doborze kolorów i zdobień. W dodatku jest bardzo pozytywna przez co czas spędzony u niej to przyjemność. Polecam!

Płatności online
Bezpieczny salon
Trychologiczne.pl - zarezerwuj wizytę

Trychologiczne.pl

Fryzjer

Śledziejowice 160 k /Wieliczki, 32-020 Śledziejowice
5.0
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Cudowna Pani Trycholog. Bardzo inteligentna, zawsze służy dobra radą. Po wielu wizytach w różnych gabinetach tylko pozostaje żal że wcześniej do Pani Renaty nie trafiłam...

Rezerwacja online jest tymczasowo niedostępna. Skorzystaj z możliwości zakupu bonów online i wykorzystaj je, gdy salon będzie otwarty.
Płatności online
Laboratory of Nails - zarezerwuj wizytę

Laboratory of Nails

Paznokcie

Świętej Barbary 46, 32-020 Wieliczka
0.0
Brak opinii
Płatności online
Sprzedaż bonów

Centrum szkoleniowo-uslugowe Laboratory od nails zaprasza na profesjonalne usługi stylizacji paznokci jak i szkolenia z tej dziedziny. Szkolenia prowadzi certyfikowany instruktor Mistero Milano Dorota Żurek.

Salony bez rezerwacji online

Barber shop to lokal o specyficznej atmosferze, w którym obsługiwani są wyłącznie mężczyźni z brodą. To miejsce, w którym każdy brodacz może zadbać o swój zarost, a jednocześnie w pełni się zrelaksować. 

Czym cechują się dobre barber shop’y w Wieliczce?

Wybierając miejsce wykonywania usługi, każdy z nas rozważa inne czynniki. W większości przypadków, zwłaszcza gdy narażeni jesteśmy na bezpośredni kontakt różnych narzędzi i akcesoriów z naszą skórę, zwracamy uwagę na czystość i sterylność pomieszczenia. W związku z tym ważnym czynnikiem wyboru jest wygląd lokalu. Aranżacja wnętrza ma tutaj drugorzędne znaczenie w stosunku do zachowania zasad higieny. Jeśli to tylko możliwe barber w Wieliczce powinien stosować akcesoria jednorazowe, a produkty wielokrotnego użytku dokładnie czyścić i dezynfekować przed ponownym zastosowaniem. W ten sposób można uniknąć zakażeń i zachorowań. Sam salon powinien być schludny i czysty, a stanowiska pracy zadbane. Wysokiej klasy barber shopy to również miejsca, w których barber dba o atmosferę panującą w lokalu i komfort klientów. W związku z tym proponuje coś do picia, zapewnia wygodne ułożenie w fotelu i dopytuje, czy zabieg przebiega prawidłowo. 

Czym wyróżnia się dobry barber w Wieliczce?

Barber to przede wszystkim umiejętności i doświadczenie, które przejawiają się w profesjonalnej obsłudze, ale również sprawności manualnej. Profesjonalni barberzy w Wieliczce często posługują się ostrzami brzytwy a nie standardową maszynką. Mają pewny i wprawny ruch dłoni, a każdy klient czuje się przy nich bezpieczny.

Pielęgnacja w barber shopie?

Barber shop to również miejsce, gdzie oprócz strzyżenia można skorzystać z usług pielęgnacyjnych, a także zakupić profesjonalne kosmetyki do pielęgnacji domowej. Na lustrach lub półkach znajdujących się we wnętrzu lokalu powinny być zatem umieszczone preparaty kosmetyczne, które można tam nabyć. Wcześniej jednak barber przeprowadza rozmowę z klientem i proponuje dopasowane do jego potrzeb produkty.

Barber w Wieliczce - jak wybrać?

Osoby, które nigdy nie korzystały z usług barbera mogą mieć poważny dylemat podczas wyboru usługi. Aby ułatwić sobie podjęcie decyzji, warto skorzystać z portalu Moment.pl, który gromadzi ofertę różnych barber shopów z Wieliczki. Dzięki wygodnym filtrom, można zawęzić zakres wyszukiwania do konkretnych usług, ale też najbliższej lokalizacji. Co więcej, w opisie lokalu znajdują się także opinie klientów.