Barber Warszawa Żoliborz

312 wyników

Sekret Fryzjera

Barber

Nowolipki 10 m68, 00-153 Warszawa
5.0
21 opinii

W końcu jest salon, w którym ktoś spełnił moje oczekiwania co do fryzury i samego pomysłu na nią. Dopiero w tym salonie, ktoś miał pomysł i wizję, jak wyprowadzić włosy, aby osiągnąć ten efekt, którego oczekiwałem. Profesjonalnie, dokładnie, punktualnie. Spełnione wszystkie oczekiwania co do fryzury.

Salon Akcent

Barber

aleja Jana Pawła II 80 lokal U1 klatka G, 00-175 Warszawa
5.0
2 opinie

Salon Akcent to kompleksowe studio urody, w którym zadbasz o nienaganny wygląd swój, jak i całej rodziny. W naszym salonie oferujemy między innymi usługi z zakresu fryzjerstwa dla kobiet, mężczyzn oraz dzieci. Ponadto nasza wyspecjalizowana kadra zajmie się także profesjonalną stylizacją pa

Salony z tej samej miejscowości

HAIRMATE Zielony Żoliborz

Barber

Rydygiera 13, lok.U1, 01-793 Warszawa
4.9
1570 opinii

Niezmiennie wysoki standard! Od momentu, kiedy trafiłam pierwszy raz pod "nożyczki" Asi, nie mam zamiaru szukać innego fryzjera :) ta "miłość" trwa już prawie 2 lata! od początku do końca profesjonalnie, perfekcyjnie a przede wszystkim w przyjaznej i swobodnej atmosferze. Moje włosy kochają Asię i HAIRMATE xD

Nails&Face Studio Urody

Barber

ul. Przasnyska 11, 01-756 Warszawa
4.9
490 opinii

Bardzo uprzejma obsługa, pani Agnieszka dopytała jaką metodą chcę mieć usuniętą hybrydę. Bardzo delikatnie, dokładnie i sprawnie poradziła sobie z usunięciem hybrydy. Bardzo podoba mi się też sposób zapisywania się :)

Prawda Clinic

Barber

Smocza 26, 01-041 Warszawa
5.0
124 opinie

Pan Michał jest bardzo przyjazną osobą, i zna się na rzeczy. Poleciłbym Prawda Clinic każdej osobie która potrzebowałaby takich usług (a obecnie praktycznie każdy ma jakieś choroby cywilizacyjne, na które wiele fizjoterapia i terapia manualna są lekarstwem lub przynajmniej rekcją bólu).

Barber Warszawa Żoliborz 312 wyników

Lokalizacja

Kategoria usług

Usługa

Minimalna ocena

Zakres cenowy

od
 do
 zł