Przejdź do głównej zawartości

Barber Warszawa Wola

HULTAJ Barber Shop - zarezerwuj wizytę

HULTAJ Barber Shop

Barber

Juliana Konstantego Ordona 7b, 01-237 Warszawa

Jak zwykle świetnie, kocham to miejsce. Jest bezpretensjonalnie i na luzie, można pogadać, można pomilczeć. I zawsze jest profesjonalnie, pojawiam się tu regularnie raz na miesiąc ogarnąć fryz i brodę i zawsze jestem zadowolony. Takie miejsca powinny być pod ochroną, na jakiejś liście barberskiego Unesco :)

Przystanek Cięcie s.c. Mateusz Rydz, Wioletta Przesmycka - zarezerwuj wizytę

Przystanek Cięcie s.c. Mateusz Rydz, Wioletta Przesmycka

Fryzjer

Sienna 93 lok 2, 00-815 Warszawa

Jestem bardzo zadowolona .Pierwszy raz tak długo i profesjonalnie ktoś analizował moje włosy ,dobierał kolorystykę i fryzurę do moich upodobań i oczekiwań . Każdy poczuje się jak w sanatorium dla włosów .

Płatności online
Bezpieczny salon
Salon Fryzjerski "BARWY" - zarezerwuj wizytę

Salon Fryzjerski "BARWY"

Fryzjer

ul. Jana Ostroroga 21 lok.75, 01-163 Warszawa
4.98
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów
Sprzedaż produktów

Z mężem korzystamy z usług tego salonu. Fantastyczna i profesjonalna obsługa z wielkim talentem i sercem do pracy. Nasze oczekiwania spełnione na 100 %! Z czystym sumieniem polecamy ten salon.

Bezpieczny salon
Sharley - Medical Clinic & Day SPA - zarezerwuj wizytę

Sharley - Medical Clinic & Day SPA

Kosmetyczka

aleja Jana Pawła II 75, 01-038 Warszawa
4.99
Bezpieczny salon

P. Joanna idealnie dobrała kolor makijażu ust i perfekcyjnie skorygowała ich kontur.Jestem bardzo zadowolona zarówno z jakisci wykonanej usługi jak również z jej efektów, które wręcz przerosły moje oczekiwania. Dlatego postanowiłam zapisać się również na dekoracyjne kreski górne oczu.

Bezpieczny salon
Strefa Włosa  - zarezerwuj wizytę

Strefa Włosa

Fryzjer

Ul.Zawiszy 14 lok u9 , 01-167 Warszawa
4.99
Bezpieczny salon

Jestem bardzo zadowolona z mojej - już drugiej wizyty. Pani Weronika zaproponowała mi świetny kolor, nowoczesne cięcie. Usługa zrealizowana na najwyższym poziomie! Będę wracać.

Bezpieczny salon
Nowa Ty - zarezerwuj wizytę

Nowa Ty

Fryzjer

Ul. Nowolipie 23 lok.6, 01-002 Warszawa
Bezpieczny salon

Madzia jest wg mnie specjalistka od blondow. Od lat oddaje się w jej ręce kilka razy spróbowałam coś zmienić u innego fryzjera i szybko wracałam po pomoc :-) słucha, nie narzuca, efekt jest zawsze imponujący. Najwyższa półka:-)

Szukasz dobrego barbera na Woli?

Wielu mieszkańców woli coraz bardziej zaczyna dbać o siebie i swój wygląd. Często decydują się oni na aktywność sportową, a także na wizyty u specjalistów, którzy dbają o ich wygląd. Specjalistami tymi są barberzy na Woli. Jeśli i Ty trafiłeś tutaj poszukując porady w zakresie wyboru barber shop'u, to masz szczęscie. Moment.pl to portal będący ideanym miejscem dla osób takich, jak Ty. Zapewniamy, że opuszczając naszą stronę nie tylko będziesz wiedział, do którego barbera chcesz się umówić, ale też będziesz miał zarezerwowaną u niego wizytę!

Jak wybrać barbera?

Jeśli nie masz jeszcze swojego ulubionego barbera na Woli, bo zwyczajnie nigdy nie byłeś jeszcze w barber shopie lub ten, z którego usług miałeś okazję skorzystać Cię zawiódł, to pewnie potrzebujesz porady w kwestii wyboru dobrego dla siebie miejsca. Masz prawdziwe szczęście, ponieważ portal Moment.pl jest stworzony właśnie po to, aby ułatwiać dokonywanie tego typu wyborów. To tutaj prezentowana jest lista najlepszych barberów na Woli, który oceniać mogą wszystkie osoby, które miały okazję korzystać z ich usług. Dzięki temu w naturalny sposób powstał wiarygodny ranking, z którego korzystać możesz również Ty. Sprawdź naszą listę barberów, zapoznaj się z proponowanymi przez nich usługami, a następnie sprawdź, jak są oni oceniani. Dzięki temu wybór barbera będzie dla Ciebie zdecydowanie łatwiejszy!

Umów się do barbera na Woli

Teraz, kiedy wiesz już, jak znaleźć barbera, który wykonuje dobrą robotę, śmiało możesz pomyśleć o zarezerwowaniu sobie terminu wizyty. Najpierw ustal, kiedy Tobie będzie ona najbardziej odpowiadać, a następnie skorzystaj z pełnej funkcjonalności portalu Moment.pl. Założ konto, przejdź do strony wybranego przez siebie barbera, a następnie wybierz usługę i zarezerwuj termin. Wszystko szybko, sprawnie i w zaledwie kilku krokach!