Barber Warszawa Wawer

Hair Styling Team Ferio Wawer

Hair Styling Team Ferio Wawer

Fryzjer

Kazimierza Szpotańskiego 4, 04-760 Warszawa
Bezpieczny salon

Po ponad dwumiesięcznej przerwie włosy wymagały wielu zabiegów, żeby przywrócić im jaki taki wygląd. Pani Marina poradziła sobie z tym świetnie - po 3 godzinach wyszłam nie tylko z nowym kolorem i odświeżoną fryzurą, ale także ze zregenerowanymi włosami. Bardzo dziękuję!

mymasujemy.pl

mymasujemy.pl

Masaż

Lipkowska 6, 04-801 Warszawa
5.0
Bezpieczny salon

Perfekcyjnie, w przemiłej atmosferze ciepła, życzliwości z niespotykaną dbałością o detale. W zaciszu, spokoju, profesjonalnie. Jedyne takie miejsce. Najwyższa ocena.

Sprzedaż produktów

Salony bez rezerwacji online

STUDIO NATURA

STUDIO NATURA

Barber

UL STRZYGŁOWSKA 71 S, WARSZAWA
5.0
niezweryfikowany

ZAPRASZAMY DO NOWOCZESNEGO SALONU KOSMETYCZNEGO STUDIO NATURA powstało z myślą o chwilach ukojenia i relaksu dla Twoich zmysłów. To miejsce stworzone dla ludzi potrzebujących wytchnienia od pośpiechu i codziennych obowiązków.

Spa Mobilne Anna Urbaniak

Spa Mobilne Anna Urbaniak

Barber

ul. Alpejska 43, 04-628 Warszawa
5.0
niezweryfikowany

Spa Mobilne Anna Urbaniak znajduje się przy ul. Alpejska 43 w Warszawie. Stale rozszerzamy ofertę, dzięki czemu każda kobieta znajdzie u nas coś dla siebie. Wykonujemy między innymi manicure, pielęgnacja dłoni, masaże, masaże relaksacyjne, a także Day SPA. Mamy rozwiązania, które pomogą, up

Barber Warszawa Wawer

Lokalizacja

Kategoria usług

Usługa

Minimalna ocena

Zakres cenowy

od
 do
 zł

Chcesz umówić się do barbera na Wawrze?

Chcesz doprowadzić swoją brodę do perfekcji? Szukasz pomocy w zakresie stylizacji zarostu? A może chcesz, aby doświadczona osoba zaproponowała Ci zupełnie nową fryzurę - idealnie dopasowaną do Ciebie? Idealnie trafiłeś. Właśnie tu dzielimy się informacjami odnośnie najlepszych barberów na Wawrze. Zapewniamy, że dzięki nam nie tylko znajdziesz dobrego barbera świadczącego interesujące Cię usługi, ale też będziesz miał szansę na zarezerwowanie terminu wizyty na interesujący Cię zabieg!

Dlaczego warto udać się do barbera?

Barber to osoba, która z pasją zajmuje się stylizacją męskich fryzur i porządkowaniem zarostu. To właśnie on sprawi, że będziesz wyglądać jeszcze bardziej atrakcyjnie, poczujesz się pewniej i zwyczajnie lepiej. Wśród usług oferowanych przez barbera oprócz tych oczywistych znajdziesz również farbowanie włosów czy pomoc w dobrze kosmetyków do codziennej pielęgnacji. Kolejnym aspektem sprawiającym, że warto udać się do barbera na Wawrze jest to, że to właśnie tam możesz się zrelaksować i odpocząc, spędzając czas w przyjaznej atmosferze z ludźmi, z którymi możesz swobodnie porozmawiać na dowolny temat.

Jak zarezerwować termin?

Wawer to rejon, w którym funkcjonuje, jak już wiesz, wiele barber shop'ów. Jeśli wybrałeś już jeden z nich i chcesz zarezerwować termin swojej wizyty w takim właśnie miejscu, to mamy dla Ciebie dobrą infromację. Barberzy, idąc za najnowszymi trendami, udostępniają swoim Klientom możliwość składania rezerwacji przez internet. Wystarczy skorzystać z naszego portalu lub zainstaować aplikację mobilną, aby móc szybko i sprawnie planować oraz edytować wizyty. Zachęcamy do tego, abyś i Ty skorzystał z tej opcji!