Barber Warszawa Targówek

358 wyników

Salony z tej samej miejscowości

Beauty Duty - Klinika Estetyki Ciała

Barber

Ludwika Kondratowicza 18 lok. 411, 03-285 Warszawa
5.0
453 opinie

Dziś byłam na drugim zabiegu z serii 4. Efekt będzie można ocenić później. Póki co warto podkreślić miłe i profesjonalne podejście Pani Agaty. Sam salon wyróżnia się przyjemną atmosferą, ponadprzeciętną czystością i dobrymi cenami. Ogromny plus za relaksacyjną muzykę płynącą z głośników, a nie wszechobecną "łupankę".

Druga Strona Lustra

Barber

Wrzesińska 12, 03-713 Warszawa
5.0
33 opinie

Wizyta przeszła moje najśmielsze oczekiwania, piękny kolor, perfekcyjne strzyżenie. Pani Jola przemiła słuchająca potrzeb klienta. Kolejny raz się nie zawiodłam na usługach w tej pracowni. Gorąco polecam

Gabinet Kosmetyczny SUB ROSA, ul. Panieńska 3

Barber

Panieńska 3, 03-704 Warszawa
5.0
79 opinii

Polecam Gabinet kosmetyczny Sub Rosa. Pani Agnieszka jest fantastyczna i zna się na rzeczy. Podczas zabiegu opowiada co robi i jakie mogą być odczucia. Jestem mega zadowolona z zabiegów, z obsługi i z efektów :)

Fajnygabinet.pl

Barber

Piłsudskiego 111/58, 05-091 Ząbki
4.9
14 opinii

Doskonale dobrany zabieg do mojej cery, przemiła Pani kosmetyczka. Skóra jasna, ożywiona, młodsza. Wizyta w gabinecie to prawdziwa przyjemność, najwyższa jakość usługi, najlepsze kosmetyki użyte do zabiegu, a wszystko w przystępnej cenie. Kosmetyki do domu też polecam, bo rzeczywiste przedluzaja efekt zabiegu. Wyszłam zadowolona.

Barber Warszawa Targówek 358 wyników

Lokalizacja

Kategoria usług

Usługa

Minimalna ocena

Zakres cenowy

od
 do
 zł