Przejdź do głównej zawartości

Barber Warszawa Stara Praga

Płatności online
Bezpieczny salon
Druga Strona Lustra - zarezerwuj wizytę

Druga Strona Lustra

Barber

Wrzesińska 12, 03-713 Warszawa
4.98
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Had an appointment in "Druga Strona Lustra" regarding cutting hair. Service is on a high level. Great work from the barber named Max. It was done in a right way. I get what I needed and I appreciated that. I am satisfied. Thanks for your work.

Salony z tej samej miejscowości

Bezpieczny salon
Time for Wax Warszawa Wileńska - zarezerwuj wizytę

Time for Wax Warszawa Wileńska

Depilacja

ul. Targowa 72, 03-734 Warszawa
4.93
Bezpieczny salon

Fantastyczna dziewczyna się mną zajmowała, całą wizytę przegadałyśmy, a swojego bólu prawie wcale nie czułam. Za to Was kocham, będę kochała - polecam i będę polecała! ❤️

Bezpieczny salon
KIWI BEAUTY CENTER - zarezerwuj wizytę

KIWI BEAUTY CENTER

Depilacja

Floriańska 6, Lok U-7 (wejście bezpośrednio z chodnika od ulicy Jagiellońskiej), 03-707 Warszawa
5.0
Bezpieczny salon

Pani Veronika ma fach w ręku, jest bardzo sumienna i przyjazna. Na wstępie dostałam propozycję kawy/herbarty, co było bardzo miłe w tak mroźny dzień. Manicure wykonany dokładnie i o czasie. Będę wracać.

Płatności online
Inskin Clinic - zarezerwuj wizytę

Inskin Clinic

Inne

Józefa Sierakowskiego 4a lok. U10, 03-711 Warszawa
5.0
Płatności online

Polecam! Zabieg znacznie mniej bolesny niż inne lasery, zdecydowanie większe możliwości, a Pani Asia w fantastyczny sposób dba o swoje podopieczne w inskin!

Salony bez rezerwacji online

Emilia - zarezerwuj wizytę

Emilia

Barber

Targowa, warszawa
0.0
Brak opinii
niezweryfikowany

POSIADAM 5 LETNIE DOŚWIADCZENIE ORAZ DUŻO ZADOWOLONYCH KLIENTEK DO KAŻDEJ KLIENTKI PODCHODZĘ INDYWIDUALNIE DOBIERAJĄC KSZTAŁT I KOLOR PAZNOKCI. Paznokcie wykonuję według fantazji i na życzenie klientki. pracuje tylko na profesjonalnych kosmetykach dla tego DAJĘ GWARANCJE WYKONANYCH USŁUG

Poszukujesz dobrego barbera na Starej Pradze, który reprezentuje inspirację, wykończenie każdego detalu? Jesteś we właściwym miejscu, na naszym portalu znajdziesz profesjonalistów, którzy wykonają modelowanie brody i wąsów, klasyczne i modne fryzury, koloryzację włosów. Jeśli jesteś znudzony obecną fryzurą a chcesz dokonać przeobrażenia, aby inni ludzie postrzegali Cię inaczej, skorzystaj z funkcjonalnego serwisu, który według Twoich preferencji posortuje salony według cen i opinii, zamieszczonych przez klientów po odbytej wizycie. Po wyborze najlepszego barbera możesz zarezerwować wizytę przez Internet lub aplikację mobilną Moment.pl.

Który salon w Warszawie na Starej Pradze posiada najlepszego barbera?

Każdy z nas chce wyglądać schludnie i stylowo nie tylko w oczach kobiet, ale także w odbiciu w lustrze. W tym celu od czasu do czasu odwiedzamy barbera, uważnie śledząc własną fryzurę i spoglądając kątem oka na bogactwo produktów do stylizacji włosów, których używa mistrz. Dobry barber bezpośrednio po strzyżeniu i wymodelowaniu fryzury rozmawia z klientem o tym, jak zachować jej wygląd na dłużej, jak poradzić sobie z włosami w domu.Taki komfort i odpowiednie podejście do klienta zapewniają dobre salony barberów w Warszawie na Starej Pradze, specjalista doradza także konkretny produkt pielęgnacyjny.

To są prawdziwi mistrzowie i wiedzą, że, fryzury dla mężczyzn mają dużą różnorodność. Wybierając odpowiednią fryzurę, każdy może odzwierciedlić swój styl życia i charakter, ponieważ stylowa fryzura jest jednym z kluczowych elementów codziennego wyglądu, wraz z kształtem garnituru, wysokiej jakości butami i aromatem perfum. Ludzie wokół Ciebie zawsze zwracają uwagę na fryzurę, patrząc na Ciebie, przede wszystkim widzą Twoją twarz i sposób jej podkreślenia, dlatego ważne jest, aby poświęcić wystarczająco dużo czasu i uwagi na fryzurę i regularnie odwiedzać barbera. W dzisiejszych czasach przemysł modowy regularnie oferuje nam świeże trendy, usuwając wieloletnie stereotypy związane z modą i stylem. Mężczyźni wolą farbowanie włosów i kreatywne, modne fryzury. W końcu nowoczesny mężczyzna z wysokiej jakości długą lub krótką fryzurą i/lub brodą niezmiennie wygląda pewnie i reprezentacyjnie.Teraz już wiesz, kogo szukasz, określ dzielnicę w stolicy i na naszym portalu otrzymasz listę z salonami barberów, sprawdź opinie i ceny a potem zapisz się online.  

Usługi dobrego barbera na Starej Pradze to nie tylko układnie fryzur

Broda i wąsy dla mężczyzny były ważną cechą od czasów starożytnych. A jeśli myślisz, że zapuszczanie brody lub wąsów oznacza po prostu pozwalanie zarostowi rosnąć tak, jak chce, to bardzo się mylisz. Potrzebują specjalnej opieki, zarówno codziennej, jak i zawodowej. Barber na Starej Pradze zaleca mężczyznom odwiedzanie salonu przynajmniej raz w miesiącu, aby utrzymać brodę i wąsy w zadbanym, zdrowym wyglądzie, zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz. Mistrzowie oferują modną usługę przycinania brody i wąsów. Nie wystarczy samo strzyżenie zarostu, barberzy z dużym doświadczeniem i niebanalnym wyczuciem stylu podkreślą ich indywidualną formę, nadając piękny kształt nożyczkami, prostą brzytwą, maszynkami do strzyżenia i trymerami. Z pewnością doradzą również w zakresie pielęgnacji brody i stylizacji wąsów w domu, biorąc pod uwagę wszystkie cechy budowy Twoich włosów.

Jak przedstawia się cały zakres usług barbera na Starej Pradze?

  • Strzyżenie męskie według wybranej fryzury – stylizacja, na życzenie klienta dobranie fryzury do rysów twarzy
  • Strzyżenie maszynkę na jedną długość
  • Golenie głowy maszynkę
  • Golenie twarzy maszynką
  • Strzyżenie, trymowanie, podcięcie i konturowanie brody maszynką
  • SPA brody - wmasowywanie w zarost specjalnie dobranych kosmetyków
  • Odsiwianie włosów i brody
  • Zabiegi pielęgnacyjne włosów, brody i wąsów za pomocą profesjonalnych kosmetyków
  • Doradzanie klientom jak pielęgnować zarost w domu.

Dlaczego warto zaufać barberowi na Starej Pradze?

W dobrych salonach barberów w Warszawie na Starej Pradze panuje niepowtarzalna atmosfera, dlatego po wykonaniu strzyżenia włosów i brody klient powraca i próbuje innych zabiegów na twarz i włosy. Rzeczywiście, oprócz zwykłej korekcji czy strzyżenia, barberzy wybierają dla Ciebie indywidualny, niepowtarzalny styl. Zależy to od profesjonalizmu: doboru odpowiedniej długości brody i wąsów, dokładności wykonania formy i konturu, mistrzowie dobiorą wszystkie te aspekty indywidualnie do Twojej twarzy. W razie potrzeby utworzą granice wzrostu zarostu za pomocą specjalnych narzędzi.

Wysokiej jakości profesjonalne golenie i stylizacja wąsów i brody w salonie na Starej Pradze da rezultaty, których nie da się osiągnąć w domu, a także zapewni komfort, dobre towarzystwo i kawę. Przekonasz się, że przyjemna atmosfera pozwala się rozluźnić i oprócz pięknej fryzury i pięknie ukształtowanej brody uzyskasz dobry nastrój na dalszą część dnia. Ale by znaleźć barbera z dobrą opinią i wiedzą, musisz poznać zdanie o jego pracy innych mężczyzn, potem dopiero sprawdź koszt usługi. Dzięki temu portalowi nie tylko wybierzesz najlepszego specjalistę, ale również od razu zarezerwujesz termin w salonie online lub przez naszą aplikację mobilną.