Barber Warszawa Śródmieście

LE DESIR

LE DESIR

Barber

Jasna 19, 00-058 Warszawa

Druga wizyta. Tylko od niej wystawianie komentarza ma sens, bo wróciłeś, czyli jesteś zadowolony ;). Ja oczekiwałem wzięcia pod uwage rodzaju włosów, dopasowania cięcia do kształtu twarzy z uwzględnieniem linii włosów i dobrej stylizacji. To wszystko dostałem. Polecam

Milek Design - Hoża 40

Milek Design - Hoża 40

Barber

Hoża 40, 00-516 Warszawa

Zdecydowanie ten polecam salon. Moje włosy w szczególności polubiły strzyżenie u pana Pawła. Pełen profesjonalizm, umiejętność słuchania i doradzenia. Strzyżenie i modelowanie na najwyższym poziomie, a do tego genialny masaż głowy. Dodatkowo miła atmosfera panująca w salonie sprawia, że zawsze wychodzę uśmiechnięty :)

Filip Galas Freehair Team

Filip Galas Freehair Team

Barber

Noakowskiego 12/14, 00-666 Warszawa

Świetny salon i wspaniały stylista Łukasz, który poza dopracowaną fryzurą dba w równym stopniu o przyjemną atmosferę, która udziela się od samego początku wizyty. Całe miejsce jest niezwykle przyjazne, co sprawia, że moja pierwsza wizyta z pewnością nie będzie ostatnią. Dzięki!

Klinika Piękna Essence

Klinika Piękna Essence

Barber

Hoża 43/49, 00-681 Warszawa

Moje ulubione miejsce beauty Klinika Piękna Essence zyskała nową, świetną profesjonalistkę Panią Igę. Bardzo polecam zabiegi w jej wykonaniu: manicure i pedicure, a także zabiegi kosmetyczne. Moje dłonie znowu wyglądają elegancko i pięknie :-)

Barber Warszawa Śródmieście

Lokalizacja

Kategoria usług

Usługa

Minimalna ocena

Zakres cenowy

od
 do
 zł