Przejdź do głównej zawartości

Barber Warszawa Rembertów

Klinika Urody Ayu - zarezerwuj wizytę

Klinika Urody Ayu

Barber

Aleja Generała Antoniego Chruściela „Montera” 31, 04-450 Warszawa Rembertów
4.97

Jestem bardzo zadowolona z obsługi i zabiegów, z których korzystałam w salonie AYU. Spędziłam tam cztery godziny a czas upłynął błyskawicznie. W salonie zawsze mogę sobie nieco odpocząć i zrelaksować. Pani Marta - przemiła osoba i świetna profesjonalistka. Każdy zabieg bez zarzutu. Super :) Dziękuję bardzo i do zobaczenia.

Salony z tej samej miejscowości

Atelier Justyna Kędzierska&Katarzyna Trociuk - zarezerwuj wizytę

Atelier Justyna Kędzierska&Katarzyna Trociuk

Kosmetyczka

Aleja Generała Antoniego Chruściela „Montera” 62, 04-412 Warszawa
4.97
Bezpieczny salon

Kolejny raz korzystam już z usług salony w zakresie pielęgnacji paznokci oraz fryzjerstwa. Jak zwykle jestem bardzo zadowolona. Usługi realizowane są z najwyższą starannością oraz dbałością o komfort Klienta w tak trudnym czasie epidemiologicznym.Polecam.

Salony bez rezerwacji online

Wybierz barbera w Rembertowie

Myślisz o delikatnej zmianie wyglądu, a może chodzi za Tobą pomysł na całkowitą zmianę image'u? Chcesz zrobić coś, co sprawi, że będziesz wyglądał jeszcze bardziej atrakcyjne? Szukasz fryzjera, który znajdzie dla Ciebie idealnie dopasowaną fryzurę? Marzysz o tym, aby trafić do eksperta, który doskonale będzie wiedział, co powinien Ci zaproponować? Doskonale trafiłeś. Z pomocą portalu Moment.pl nie tylko odnajdziesz informacje o najlepszych barbera w Rembertowie, ale też dowiesz się, co dokładnie mogą Ci oni zaproponować i ile to kosztuje, a przy okazji będziesz miał możliwość zarezerwowania planowanej wizyty. Do dzieła!

Co zaoferuje Ci dobry barber?

Tak się składa, że sporej grupie osób barber kojarzy się ze specjalistą odpowiedzialnym za pielęgnację brody. Jest to jednak krzywdzące, bowiem barberzy zajmują się nie tylko brodą, ale też zarostem, wąsami, jak również włosami. Jednym słowem, jeśli zastanawiasz się nad tym, co robi barber, to musisz wiedzieć że zajmuje się on kompleksową stylizacją męskich włosów i zarostu. Dodatkowo barberzy posiadając ogromną wiedzę w zakresie męskich kosmetyków doradzają swym Klientom w temacie pielęgnacji czy to włosów czy też właśnie zarostu!

Umów wizytę w barber shop'ie w Rembertowie

Jeśli chcesz wybrać się do barbera w Rembertowie, to zdecydowanie skorzystać powinieneś z naszego portalu, który pozwala na odnalezienie najlepszych barberów z danego regionu. Najpierw sprawdź ranking i zapoznaj się z ocenami, jakie barberom wystawiają ich klienci, a następnie wybierz interesującą Cię usługę i zarezerwuj termin wizyty w dogodnym dla Ciebie czasie. Wszystko to zrobisz wyjątkowo sprawnie na naszej stronie lub w aplikacji Moment.pl, wystarczy, że założysz konto. Gorąco Cię do tego zachęcamy!