Barber Warszawa Praga Południe

556 wyników

Salon Gagarina 2

Barber

Jurija Gagarina 2, 00-754 Warszawa
4.9
876 opinii

Pani Magda bardzo precyzyjnie wykonuje swoją pracę, widzi każdy szczegół i bardzo się stara, a przy tym jest bardzo sympatyczna. Dzięki staranności i dokładności = jakości usług zawsze odwiedzam zakład fryzjerski. Polecam każdemu, za bardzo dobre podejście do klientów przez Panią Magdę.

Naturalnie To Tu Gocław

Barber

ul.Jana Nowaka Jezioranskiego 9/U9, 03-984 Warszawa
5.0
90 opinii

Kolejny już zabieg manicure hybrydowego - bez zastrzeżeń. Z dotychczasowego mojego doświadczenia, najlepsza manicurzystka. Hybryda jest trwała, bez najmniejszego odprysku, bez malowania i zalewania po skórkach, jak to się zdarza w innych salonach, nawet najlepszych. Nie warto szukać gdzie indziej, tylko wracać do Pani Rity :))

HAIRMATE Powiśle

Barber

Wybrzeże Kościuszkowskie 45, lo. U3, 00-339 Warszawa
4.9
79 opinii

Fantastyczna i profesjonalna obsługa na najwyższym poziomie. Kolor oraz strzyżenie u Ani - rewelacyjny efekt końcowy! :-) Umiejętność słuchania i niesamowita wiedza dotycząca farbowania/pielęgnacji włosów. Polecam.

Apetyt na Urodę

Barber

Jugosłowiańska 15b/58, 03-984 Warszawa
5.0
154 opinie

Zastanawiasz się dlaczego warto do nas przyjść? Apetyt na Urodę to: Miejsce stworzone z pasji - udało nam się stworzyć miejsce szczególne, jakiego każdy z nas szukał od dawna, gdzie klient poczuje, że dbamy o niego od samych drzwi, za którymi zostanie zgiełk dnia, Kompleksowe podejści

Barber Warszawa Praga Południe 556 wyników

Lokalizacja

Kategoria usług

Usługa

Minimalna ocena

Zakres cenowy

od
 do
 zł