Przejdź do głównej zawartości

Barber Warszawa Mokotów

Płatności online
HAIRMATE.Mokotów - zarezerwuj wizytę

HAIRMATE.Mokotów

Barber

Naruszewicza 30, lok.U7, 02-627 Warszawa
Płatności online
Sprzedaż bonów

Super! Luna wysłuchała mojej litanii oczekiwań (wydobyć skręt włosów & opanować odrost i stare rozjaśnienia), pooglądała włosy, podpowiedziała co można zrobić na szybko, a co będziemy mogły robić za jakiś czas. Do tego dużo wskazówek dotyczących pielęgnacji. Będę wracać :)

Bezpieczny salon
Naturalnie To Tu  - zarezerwuj wizytę

Naturalnie To Tu

Barber

Powsińska 106, 02-903 Warszawa
4.94
Bezpieczny salon

Kolejny raz byłem u pani Tatiany i nie zawiodłem się. Profesjonalne podejście i doradztwo. Jeżeli ktoś raz już skorzysta z usługi fryzjerskiej w tym salonie i u pani Tatiany będzie na pewno wracał. Dziękuję bardzo.

Płatności online
Bezpieczny salon
Ce-Ce Beauty Clinic - zarezerwuj wizytę

Ce-Ce Beauty Clinic

Barber

Bolesława Limanowskiego 11m, 02-943 Warszawa
Płatności online
Bezpieczny salon

Koloryzacja moich włosów jak zawsze wspaniała, a strzyżenie i czesanie nastolatka okazało się absolutnie bezdyskusyjnym sukcesem!!! (dodam w tajemnicy, że nastolatek jest zawsze trudnym w obsłudze klientem :) ) Polecam serdecznie Panią Asię i Salon Ce Ce!

Bezpieczny salon
Banach Permanent Beauty - zarezerwuj wizytę

Banach Permanent Beauty

Barber

ul. Iwicka 47B lok. 100, 00-735 Warszawa
4.99
Bezpieczny salon

Jak zawsze - jestem bardzo zadowolona z usługi i zachwycona profesjonalizmem, dokładnością i urokiem osobistym P. Sylwii Banach. Brwi po hennie pudrowej wyglądają przepięknie i naturalnie, nie są przerysowane. Polecam również botoks na rzęsy, działa na nie dobroczynnie i ułatwia malowanie.

Bezpieczny salon
Salon Gagarina 2 - zarezerwuj wizytę

Salon Gagarina 2

Barber

Jurija Gagarina 2, 00-754 Warszawa
Bezpieczny salon

Adaś, mój nastoletni syn, który był klientem Pani Ani (ja tylko umówiłam wizytę), po powrocie powiedział, że w końcu trafił na fryzjera, który go słucha - a nie obcina po swojemu. Za tę wrażliwość Pani Ani naprawdę należy się maksymalna ilość gwiazdek. Dodam, że i mąż i starszy syn - również klienci Pani Ani - potwierdzili to spostrzeżenie.

Płatności online
Bezpieczny salon
Hair Styling Team Sadyba Mokpol  - zarezerwuj wizytę

Hair Styling Team Sadyba Mokpol

Barber

Konstancińska 2, 02-942 Warszawa
4.94
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Pierwszą wizytę oceniam bardzo pozytywnie. Pani Marzenka słusznie podeszła do moich zniszczonych włosów z wielką ostrożnością i dbałością. Cierpliwie wysłuchała historii zabiegów przeprowadzonych wcześniej na włosach. Zadbała o dobrze dobrany kolor i odpowiednią pielęgnację. Dziękuję, na pewno wrócę.

Bezpieczny salon
Salon221 - zarezerwuj wizytę

Salon221

Barber

Puławska 221, 02-829 Warszawa
4.96
Bezpieczny salon

Bardzo polecam. Długo szukałam miejsca, w którym robią świetnie zarówno włosy jak i paznokcie- nie muszę jeździć po różnych salonach. Narzędzia sterylizują autoklawem, dla mnie to jest istotne. Jest bardzo miło, przyjemnie i profesjonalnie. Fotel do pedicure z masażem 👍🏻👍🏻👍🏻

Salony z tej samej miejscowości

Szukasz barbera na Mokotowie?

Z pewnością, poszukując barbera na Mokotowie w Warszawie, spotkałeś już wielu. Jeśli nie spełniają oni Twoich oczekiwań, zainteresuj się informacjami, które znajdziesz w naszej bazie! Z naszą pomocą znajdziesz usługi barberskie, które całkowicie Cię zadowolą.

Jedyne co musisz zrobić, to określić część miasta, w której chcesz znaleźć barber shop, a następnie wybrać zabieg. Nasza baza znajdzie za Ciebie najlepszych barberów w okolicy, a Ty będziesz mógł szybko zarezerwować wizytę online!

Jakie usługi oferuje dobry barber?

Z pomocą najlepszego barbera na Mokotowie możesz liczyć na maksymalną ilość usług w zakresie stylizacji Twoich wąsów oraz brody:

  • strzyżenie brody i jej stylizacja wraz z usługami farbowania oraz pielęgnacji,

  • strzyżenie wąsów i dopasowanie ich kształtów do stylizacji brody,

  • trymowanie brody oraz golenie brzytwą.

Z naszą pomocą znajdziesz dopasowany do Twoich potrzeb barber shop na Mokotowie, w którym spełnisz swoje marzenia co do stylizacji zarostu. Jakby tego było mało, najlepsi barberzy sprawią, że Twoja broda doskonale wpasuje się w stylizację fryzury.

Kim są specjaliści oferujący usługi barberskie?

Wyjątkowość barberów określa się nie tylko w ich zdolnościach, ale przede wszystkim w umiejętności pracy z klientem. Cechy osobowości, jakie są w stanie to ułatwić to:

  • komunikatywność, która pozwala lepiej porozumieć się z klientem, zrozumieć jego oczekiwania i polecić najlepsze rozwiązania,

  • niezwykle rozwinięta wyobraźnia barberów i umiejętność szybkiego znajdowania rozwiązań nawet w przypadkach nagłych zmian decyzji klienta,

  • miłe i spokojne usposobienie, które sprawi, że klient poczuje się wyluzowany w kontakcie z barberem.

Pozytywne cechy barberów, które ułatwiają komunikację i pracę z klientem, można wymieniać w nieskończoność. Barber, którego znajdziesz za pośrednictwem naszej bazy, powinna przejawiać takie cechy. Dlatego, zanim podejmiesz decyzję, sprawdź opinię i zerknij na nasz ranking. On ułatwi podjęcie ostatecznej decyzji i przyspieszy rezerwację dogodnego terminu!