Barber Warszawa Mokotów

Salon Gagarina 2

Salon Gagarina 2

Barber

Jurija Gagarina 2, 00-754 Warszawa

Usługę fryzkerską Pani Anny oceniam na 5. Natomiast wchodząc do Państwa salonu odniosłem wrażenie, że dla osoby siedzącej na recepcji ważniejszy był telefon niż klient, bo nawet nie zwróciła uwagi, że ktoś przyszedł. Ale, to pierdoła bo dla mnie najważniejsze było dobre ostrzyżenie. Pozdrawiam.

Fryzma & Kosma

Fryzma & Kosma

Barber

Bruna 34, 02-523 Warszawa

Jestem bardzo niezadowolony, nie polecam korzystać z usług u Pani Ani. Korzystałem wiele razy i to nie sam u Pani Alony - różnica dzień a noc. Polecam Panią Alone- doradzi, jest cierpliwa i bardzo dokładna. Jeszcze raz nie polecam Pani Ani. Mam nadzieję że ktoś czyta komentarze i wyciąga z tego konsekwencje.

Salon mediSpa

Salon mediSpa

Barber

Cypryjska 4 lok. U1, 02-761 Warszawa

Salon robi wspaniałe wrażenie. Gustowny wystrój i przemiła obsługa. Paznokcie żelowe wykonane przez P. Paulinę spełniły wszystkie moje oczekiwania. Ogromne zaangażowanie i staranność. Atmosfera miła, bez zagadywania na siłę. Czysto i profesjonalnie. Z pewnością polecę ten salon.

LE DESIR Mokotów

LE DESIR Mokotów

Barber

Kazimierzowska 43 lok. D, 02-572 Warszawa

Panią Kasię cechuje super profesjonalizm, opanowanie i genialna pomysłowość. Budzi zaufanie i respekt. Jak zwykle bez żadnych obaw oddaję swoją głowę pod jej opiekę :) Fantastycznie doradza i inicjuje koncepcje strzyżeń. Po prostu Talent. (p.s. ze świecą Takich fryzjerów/stylistów/artystów szukać). Dziękuję

Salony z tej samej miejscowości

salon Corker

salon Corker

Fryzjer

Rakowiecka 34, 02-532 Warszawa

Pierwszy raz skorzystałam z usług fryzjerki Pani Larysy w tym salonie .Jestem bardzo zadowolona,kolor ,który nałożyła Larysa spełniał moje oczekiwania ,jest idealnie dobrany ,jestem tez zadowolona ze strzyżenia ,włosy układają się dobrze ,wrócę do niej z miła chęcią ,polecam

Ce-Ce Beauty Clinic

Ce-Ce Beauty Clinic

Kosmetyczka

Sułkowicka 2/4, 00-746 Warszawa

Świetny masaż. Masażysta bardzo miły i nastawiony pozytywnie do klienta. Bardzo taktowany i zainteresowany potrzebami klienta. Pierwszy raz w ramach masażu klasycznego/ relaksacyjnego miałam masaż twarzy i szyi oraz głowy. Jestem zachwycona. Polecam tego masażystę.

Barber Warszawa Mokotów

Lokalizacja

Kategoria usług

Usługa

Minimalna ocena

Zakres cenowy

od
 do
 zł

Szukasz barbera na Mokotowie?

Z pewnością, poszukując barbera na Mokotowie w Warszawie, spotkałeś już wielu. Jeśli nie spełniają oni Twoich oczekiwań, zainteresuj się informacjami, które znajdziesz w naszej bazie! Z naszą pomocą znajdziesz usługi barberskie, które całkowicie Cię zadowolą.

Jedyne co musisz zrobić, to określić część miasta, w której chcesz znaleźć barber shop, a następnie wybrać zabieg. Nasza baza znajdzie za Ciebie najlepszych barberów w okolicy, a Ty będziesz mógł szybko zarezerwować wizytę online!

Jakie usługi oferuje dobry barber?

Z pomocą najlepszego barbera na Mokotowie możesz liczyć na maksymalną ilość usług w zakresie stylizacji Twoich wąsów oraz brody:

  • strzyżenie brody i jej stylizacja wraz z usługami farbowania oraz pielęgnacji,

  • strzyżenie wąsów i dopasowanie ich kształtów do stylizacji brody,

  • trymowanie brody oraz golenie brzytwą.

Z naszą pomocą znajdziesz dopasowany do Twoich potrzeb barber shop na Mokotowie, w którym spełnisz swoje marzenia co do stylizacji zarostu. Jakby tego było mało, najlepsi barberzy sprawią, że Twoja broda doskonale wpasuje się w stylizację fryzury.

Kim są specjaliści oferujący usługi barberskie?

Wyjątkowość barberów określa się nie tylko w ich zdolnościach, ale przede wszystkim w umiejętności pracy z klientem. Cechy osobowości, jakie są w stanie to ułatwić to:

  • komunikatywność, która pozwala lepiej porozumieć się z klientem, zrozumieć jego oczekiwania i polecić najlepsze rozwiązania,

  • niezwykle rozwinięta wyobraźnia barberów i umiejętność szybkiego znajdowania rozwiązań nawet w przypadkach nagłych zmian decyzji klienta,

  • miłe i spokojne usposobienie, które sprawi, że klient poczuje się wyluzowany w kontakcie z barberem.

Pozytywne cechy barberów, które ułatwiają komunikację i pracę z klientem, można wymieniać w nieskończoność. Barber, którego znajdziesz za pośrednictwem naszej bazy, powinna przejawiać takie cechy. Dlatego, zanim podejmiesz decyzję, sprawdź opinię i zerknij na nasz ranking. On ułatwi podjęcie ostatecznej decyzji i przyspieszy rezerwację dogodnego terminu!