Barber Warszawa Centrum

Dea Atelier Hair Factory

Dea Atelier Hair Factory

Barber

Stawki 8, 00-688 Warszawa

Dea Atelier to oaza spokoju i relaksu! Zawsze bardzo miła atmosfera i dobra herbatka a o tym jak profesjonalnie i dobrze zawsze jestem ostrzyżony nie będę pisał bo to, że Aleksander jest najlepszy w tym co robi to powinien wiedzieć już każdy :) TOP !

HAIRMATE Powiśle

HAIRMATE Powiśle

Barber

Wybrzeże Kościuszkowskie 45, lo. U3, 00-339 Warszawa

Pani Ania jest mistrzynią i super kobietką! Wykonane przez Panią Anię włosy przerosły moje oczekiwania! Są nieziemskie! Ten kolor, pielęgnacja i miękkość moich włosów są fenomenalne. Polecam serdecznie Panią Anię i salon Hairmate

LE DESIR

LE DESIR

Barber

Jasna 19, 00-058 Warszawa

Druga wizyta. Tylko od niej wystawianie komentarza ma sens, bo wróciłeś, czyli jesteś zadowolony ;). Ja oczekiwałem wzięcia pod uwage rodzaju włosów, dopasowania cięcia do kształtu twarzy z uwzględnieniem linii włosów i dobrej stylizacji. To wszystko dostałem. Polecam

Milek Design - Hoża 40

Milek Design - Hoża 40

Barber

Hoża 40, 00-516 Warszawa

Zdecydowanie ten polecam salon. Moje włosy w szczególności polubiły strzyżenie u pana Pawła. Pełen profesjonalizm, umiejętność słuchania i doradzenia. Strzyżenie i modelowanie na najwyższym poziomie, a do tego genialny masaż głowy. Dodatkowo miła atmosfera panująca w salonie sprawia, że zawsze wychodzę uśmiechnięty :)

Filip Galas Freehair Team

Filip Galas Freehair Team

Barber

Noakowskiego 12/14, 00-666 Warszawa

Świetny salon i wspaniały stylista Łukasz, który poza dopracowaną fryzurą dba w równym stopniu o przyjemną atmosferę, która udziela się od samego początku wizyty. Całe miejsce jest niezwykle przyjazne, co sprawia, że moja pierwsza wizyta z pewnością nie będzie ostatnią. Dzięki!

Barber Warszawa Centrum

Lokalizacja

Kategoria usług

Usługa

Minimalna ocena

Zakres cenowy

od
 do
 zł