Barber Warszawa

3631 wyników

HULTAJ Barber Shop

Barber

Juliana Konstantego Ordona 7b, 01-237 Warszawa
5.0
298 opinii

HULTAJ to prawdziwy Barber Shop. Od wystroju, w który włożono mnóstwo serca i pomysłów, po sztukę fryzjerstwa, na ludziach kończąc. Napijemy się tu czegoś dobrego, zrelaksujemy, pogadamy, a najważniejsze - wyjdziemy ZAWSZE zadowoleni. Polecam wszystkim brodaczom!

New Master

Barber

Powstańców Śląskich 26, 01-355 Warszawa
5.0
277 opinii

Pan Antek jak zwykle wspaniały w swoim fachu. Martwi mnie to że zakład fryzjerski od bardzo dawna nie robi żadnych promocji A tylko podwyższa ceny. Takie pidejscie zachęca to stałych klien do poszukiwania nowych bardziej przystępnych cenowo miejsc. Sam salon również się nie zmienia. Jest czysty ale smutny.

U Fryzjerów Andersa

Barber

Andersa 13, 00-159 Warszawa
4.9
5297 opinii

To była moja druga wizyta u Pauliny i kolejny raz nie zawiodłem się kompletnie. Z czystym sercem polecam! Profesjonalne podejście, miła atmosfera, dobre rady i sugestie oraz perfekcyjnie wykonane cięcie. Idąc za radą Pauliny zmieniłem fryzurę, którą nosiłem od kilku lat i czuję się fantastycznie! Warto Jej zaufać :)

U Fryzjerów Mokotowska

Barber

Mokotowska 49, 00-542 Warszawa
5.0
370 opinii

Do p. Czarka trafiłam przypadkowo. Zauroczył mnie osobowością, dobrą "ręką" do moich włosów, skromnością. I zniknął... Na szczęście odnalazłam Go. :) Potrafi spełnić oczekiwania klientek (cięcie, kolor, ułożenie włosów). U Fryzjerów jest też dobry klimat (muza) i miła obsługa. Polecam bardzo!!

Barber Warszawa 3631 wyników

Lokalizacja

Kategoria usług

Usługa

Minimalna ocena

Zakres cenowy

od
 do
 zł