Barber Szczecin

294 wyniki

Imperium Wizażu

Barber

Jagiellońska 7, 70-436 Szczecin
0.0
Brak opinii

Szukasz studia urody, które ma w swojej ofercie wszystkie najlepsze usługi pielęgnacyjne i stylizacyjne i tym samym pozwala Ci zaoszczędzisz czas i energię? Poznaj ofertę szczecińskiego Imperium Wizażu. U nas skorzystasz z pełnego wachlarza usług fryzjerskich oraz kosmetycznych. Pomożemy

Studio Urody Marakesz

Barber

Rostocka 105/3, 71-771 Szczecin
0.0
Brak opinii

Studio Urody Marakesz to miejsce, w którym o swoją urodę mogą zadbać zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Coraz więcej Panów decyduje się kompleksowo zadbać o swój wygląd, nie ograniczając się już tylko do wizyt u fryzjera. W naszym salonie urody każdy facet poczuje się doceniony. Zadbamy

Salony z tej samej miejscowości

Laser DeLux / Szczecin

Barber

aleja Wojska Polskiego 36, 70-475 Szczecin
5.0
396 opinii

Przed depilacją bikini stresowałam się najbardziej, ale okazuje się, że nie ma się czego bać :) Zabiegi są prawie bezbolesne i zawsze przebiegają w miłej i komfortowej atmosferze. Efekty po każdej wizycie coraz lepsze. Polecam!

DepiLab

Barber

ul. Kaszubska 52, 70-226 Szczecin
5.0
68 opinii

Moja pierwsza wizyta w DepiLab przebiegła bardzo szybko, sprawnie i bezbolesnie :) Bardzo miła i sympatyczna obsługa . Pani Kamila udzieliła mi wszelkich informacji i z chęcią odpowiadała na wszystkie moje pytania . Ja jestem bardzo zadowolona . Szczerze polecam ... szybko , sprawnie i bez bólu ... no i w bardzo miłym towarzystwie .

RevitaMed

Barber

Księdza Piotra Skargi 5, 71-422 Szczecin
4.9
236 opinii

Profesjonalne przygotowanie, wykonanie z troską i zachowaniem wszelkich form ostroznosci. Spora dawka zaleceń wynikajacych z troski o stan skóry po zabiegu. W skal 1-5 - daję 5.

Barber Szczecin 294 wyniki

Lokalizacja

Kategoria usług

Usługa

Minimalna ocena

Zakres cenowy

od
 do
 zł