Przejdź do głównej zawartości

Barber Szczecin

Impression - zarezerwuj wizytę

Impression

Barber

Al. Wyzwolenia 44a, 71-500 Szczecin

Fryzierka męska Pani Tereska podchodzi do klijeta bardzo profesionalnie co zadko się zdarza każdy wychodzi z podniesiona głowado góry bo fryzura jest zawsze perfekcyjnie do ostatniej igielki dopasowana i obcięta wiec tylko można polecać taki salon i fryzjerów którzy tam pracują

Bezpieczny salon
Fiore Salon Fryzjersko-Kosmetyczny  - zarezerwuj wizytę

Fiore Salon Fryzjersko-Kosmetyczny

Barber

Ostrobramska 11, 71-022 Szczecin
4.95
Bezpieczny salon

Pani wysłuchała moich sugestii co do obcięcia, dodała kilka swoich i obcięła mnie dokładnie tak, jak tego chciałam. Na dodatek szybko, sprawnie i profesjonalnie. Przyjemna wizyta!

Salony z tej samej miejscowości

Umów się do barbera w Szczecinie

Barber shopy w Szczecinie są coraz bardziej popularne, choć niewielu jeszcze o tym wie, a szczególnie jeśli chodzi o starsze osoby. Zwykle jest tak, że samodzielnie męczą się z utrzymaniem brody w nienagannym stanie, a to, co może dla nich zrobić męski fryzjer, pozwoliłoby osiągnąć znacznie więcej. Profesjonalne barber shopy w Szczecinie posiadają wyszkoloną kadrę utalentowanych i nierzadko młodych barberów, którzy są w stanie wykonać szereg usług barberskich.

Jeśli jesteś jedną z osób poszukujących usług barberskich, skorzystaj z naszej bazy, która znacznie ułatwi Ci znalezienie dobrego barbera. Korzystając z bazy, określ miejsce, w którym mieszkasz bądź pracujesz i rodzaj interesującej Cię usługi, a otrzymasz listę profesjonalnych barber shopów i możliwość ustalenia dogodnego dla Ciebie terminu wizyty. Prawda, że proste?

Barber, czyli dobry fryzjer od brody

Barberzy są nazywani fryzjerami od brody, ale to nie wszystko, co potrafią i czym mogą Cię zaskoczyć. Możliwości barbera są większe, aniżeli tylko pielęgnacja męskiego zarostu. Zaliczają się do nich także wszelkie usługi stylizacyjne brody i włosów. Ponadto najlepszy barber w Szczecinie jest osobą z wyobraźnią, która może uczynić z Twojej głowy, włosów i zarostu na twarzy jedną całość.

Możesz wierzyć, że wizualnie barber jest w stanie odmienić Twoją tożsamość. Prócz tego, liczyć możesz na niego także w zakresie pielęgnacji Twoich włosów i brody. Jak wiadomo, broda i włosy wymagają do pielęgnacji różnego rodzaju kosmetyków, dlatego barber ma całą gamę preparatów, dzięki którym włosy i zarost na twarzy będą zawsze zdrowe i zadbanie.

Popularne usługi barberskie w Szczecinie

Jak więc można zauważyć, z usług barbera w Szczecinie mogą korzystać wszyscy mężczyźni bez względu na to, czy mają zarost, czy też nie. Trzeba wiedzieć, że praca barbera to:

  • usługi strzyżenia i stylizacji męskiej głowy, gdzie jest to stylizacja klasyczna, prosta i typowo męska,
  • proste usługi farbowania, aby jedynie zacienić siwe włosy i nadać im jednolitego koloru,
  • usługi stylizacyjne brody, czyli przycinanie do ustalonego kształtu,
  • zabiegi pielęgnacyjne włosów i brody,
  • regularna kontrola stanu zdrowia włosów, zarostu i skóry,
  • porady w zakresie pielęgnacji domowej i zapuszczania brody.

Jak wybrać mój własny barber shop w Szczecinie?

Dokonując ostatecznego wyboru, dobrze jest wiedzieć, że ten konkretny barber będzie tym właściwym, o którego kompetencje można być spokojnym. Wielu uważa, że tani barber w Szczecinie nie do końca może spełnić ich oczekiwania. Okazuje się, że często jest wręcz na odwrót. Dlatego warto przejrzeć ranking barberów w Szczecinie oraz sprawdzić opinie o wybranym barber shopie, aby być pewnym swojego wyboru. Cennik nie powinien być wyznacznikiem do zainteresowania się konkretnym barberem, o którym tak naprawdę niewiele jeszcze wiadomo. Skorzystaj więc z pewniaka, jakim jest nasza baza i sprawdź wszystkie dostępne w niej opinie.