Strzyżenie wąsów Warszawa Śródmieście

Salony z podobnych kategorii

Dea Atelier Hair Factory

Dea Atelier Hair Factory

Barber

Stawki 8, 00-688 Warszawa
5.0
172 opinie

Aleksander, mój mistrz :) Z jednej strony otwarty na to co mówię i czego oczekuję, ale z drugiej strony swoją wiedzą i doświadczeniem doradza i odradza to co niekorzystne dla moich włosów. Jak zawsze bardzo profesjonalnie i sympatycznie.

Milek Design - Hoża 40

Milek Design - Hoża 40

Barber

Hoża 40, 00-516 Warszawa
4.9
3853 opinie

Zdecydowanie ten polecam salon. Moje włosy w szczególności polubiły strzyżenie u pana Pawła. Pełen profesjonalizm, umiejętność słuchania i doradzenia. Strzyżenie i modelowanie na najwyższym poziomie, a do tego genialny masaż głowy. Dodatkowo miła atmosfera panująca w salonie sprawia, że zawsze wychodzę uśmiechnięty :)

HAIRMATE Powiśle

HAIRMATE Powiśle

Barber

Wybrzeże Kościuszkowskie 45, lo. U3, 00-339 Warszawa
4.9
146 opinii

Fantastyczna i profesjonalna obsługa na najwyższym poziomie. Kolor oraz strzyżenie u Ani - rewelacyjny efekt końcowy! :-) Umiejętność słuchania i niesamowita wiedza dotycząca farbowania/pielęgnacji włosów. Polecam.

LE DESIR

LE DESIR

Barber

Jasna 19, 00-058 Warszawa
5.0
358 opinii

Druga wizyta. Tylko od niej wystawianie komentarza ma sens, bo wróciłeś, czyli jesteś zadowolony ;). Ja oczekiwałem wzięcia pod uwage rodzaju włosów, dopasowania cięcia do kształtu twarzy z uwzględnieniem linii włosów i dobrej stylizacji. To wszystko dostałem. Polecam

2Z Studio

2Z Studio

Barber

Andersa 15, 00-159 Warszawa
0.0
Brak opinii

2Z Studio to wyjątkowe klimatyczne kameralne miejsce, gdzie oferujemy wszystkie rodzaje usług fryzjerskich na wysokim poziomie. Poczuj się komfortowo, napij się pysznej kawy albo drinka, zrelaksuj.... Zdjęcia naszych prac można zobaczyć na instagramie albo FB @2ztudio Ważna inform

Strzyżenie wąsów Warszawa Śródmieście

Lokalizacja

Kategoria usług

Usługa

Minimalna ocena

Zakres cenowy

od
 do
 zł