Przejdź do głównej zawartości

Strzyżenie wąsów Warszawa Białołęka

Płatności online
Bezpieczny salon
Strefa Piękna - zarezerwuj wizytę

Strefa Piękna

Barber

Magiczna 22, 03-289 Warszawa
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Pani Aleksandra jak zwykle bardzo profesjonalna. Zadowolenie ze strzyżenia 5+. Jestem bardzo wdzięczy, że Pani Ola przyszła na 8:00 rano mimo, ze pewnie miała później okienko.

STUDIO  REA TETIS  - zarezerwuj wizytę

STUDIO REA TETIS

Barber

Krokwi 36/8, 03-114 Warszawa
Bezpieczny salon

Pani Kasiu, kolejna wizyta i kolejny raz syn zadowolony. Jeśli fryzjer, to tylko u Was :) A dodatkowo mega podejście do małych dzieci. Mimo, iż tylko starszy syn był umówiony, to Pani Kasi udało się również w zabawny sposób zrobić "ciap, ciap" młodszemu (2 latka), a nie było to łatwe... Jeszcze raz dziękuję bardzo i polecam :))

Anna Salon fryzjerski i barber   - zarezerwuj wizytę

Anna Salon fryzjerski i barber

Barber

Modlińska 176, 03-122 Warszawa
0.0
Brak opinii

Salon specjalizujący się w zabiegach keratynowych ,nanoplastii ,botoxu , koloryzacjach nowoczesnych wykonywanych przez instruktora fryzjerstwa z 8 letnim stażem ,,Nasza praca jest nasza pasją ,zadowolony klient to podstawa działalności naszego salonu .

Salony z tej samej miejscowości

Love Mani - zarezerwuj wizytę

Love Mani

Paznokcie

Książkowa 9b lok 4, 03-134 Warszawa
4.97
Bezpieczny salon

Stylizacja paznokci nie jest dla nas zwykłym zabiegiem, ale sztuką, której poświęcamy wiele czasu i uwagi. Nasz zespół tworzą ludzie, którzy stale szukają nowych inspiracji, nieustannie pracują nad swoim warsztatem i umiejętnościami. Zależy nam, aby nasze Klientki były zadowolone z efektów