Przejdź do głównej zawartości

Strzyżenie wąsów Warszawa Białołęka

Hair Styling Team Atelier - Odkryta - zarezerwuj wizytę

Hair Styling Team Atelier - Odkryta

Barber

Odkryta 4, 03-140 Warszawa
4.93
Bezpieczny salon

przestałam już liczyć który już raz wyszłam z tego salonu w podskokach radości. wszystko dzięki pani Izie! dziękuję. Polecam wszystkim, którzy chcieliby coś zrobić z włosami ale nie do końca wiedzą co:) Wszechmocna Iza Wam doradzi i odradzi nietrafione pomysły. polecam , obsługa na 5 gwiazdek.

O Mały Włos - zarezerwuj wizytę

O Mały Włos

Barber

Światowida 58, 03-144 Warszawa
4.96

Bardzo miła obsługa. Profesjonalna porada i fachowe wykonanie usługi... to opinia dla męskiej części klientów, natomiast panie nie znajdą lepszego miejsca do miłego spędzania czasu w bardzo komfortowych warunkach i podzielenia się swoimi troskami. Michał wysłucha, poradzi, a przy okazji zrobi swoją robotę, po której znikną największe troski ;-)

STUDIO  REA TETIS  - zarezerwuj wizytę

STUDIO REA TETIS

Barber

Krokwi 36/8, 03-114 Warszawa
Bezpieczny salon

Pani Kasiu, kolejna wizyta i kolejny raz syn zadowolony. Jeśli fryzjer, to tylko u Was :) A dodatkowo mega podejście do małych dzieci. Mimo, iż tylko starszy syn był umówiony, to Pani Kasi udało się również w zabawny sposób zrobić "ciap, ciap" młodszemu (2 latka), a nie było to łatwe... Jeszcze raz dziękuję bardzo i polecam :))

Barber Shop Białołęka HooLigans - zarezerwuj wizytę

Barber Shop Białołęka HooLigans

Barber

Kaczorowa 8, 03-042 Warszawa
4.94

Jestem bardzo zadowolony z wykonanej uslugi. Chodzilem wczesniej do innych - i zawsze bylo cos co mi nie odpowiadalo w tym jak wymodelowano brode. Dzis pierwszy raz nie mam uwag a kontur zaproponowany i wykonany przez Igora wyglada bardzo dobrze. Polecam. Bede tam wracac.

Salony z tej samej miejscowości

Mój Babiniec - zarezerwuj wizytę

Mój Babiniec

Inne

Modlińska 199A, 03-122 Warszawa
4.99

Jak zwykle SUPER! Cudowne miejsce, świetne Dziewczyny, które tam pracują, genialna atmosfera, ale przede wszystkim najwyższej klasy usługi. Nigdy się nie zawiodłam. I cały czas powiększana oferta, brawo!