Przejdź do głównej zawartości

Strzyżenie wąsów Warszawa

Płatności online
Bezpieczny salon
FERAJNA - zarezerwuj wizytę

FERAJNA

Barber

Andersa 6, 00-201 Warszawa
Płatności online
Bezpieczny salon
Rezerwacja przez Booksy
Sprzedaż bonów

Przez jakość obsługi poczułem się jak w SPA - nakładanie na skórę różnych kremów i pianek połączone z nawilżaniem ciepłymi ręcznikami sprawiły, że nie była to tylko usługa golenia, ale też okazja na relaks i oderwanie się od rzeczywistości. Samo golenie również w najwyższym standardzie i o wysokiej precyzji. Polecam.

Barberyk - zarezerwuj wizytę

Barberyk

Barber

ul. Gen. Ludwika Ludomiła Rayskiego 11/U6, 01-307 Warszawa
Rezerwacja przez Booksy

Super fryzjerzy! Jestem po raz kolejny na strzyżeniu swoich synów i za każdym razem chłopcy wychodzą zadowoleni. Mówią że to najlepsi fryzjerzy, że fryzury im się podobają i że nie drapia ich włosy na karku po wyjściu. Pełna profeska i super podejście do dzieci!

Bezpieczny salon
Salon Gagarina 2 - zarezerwuj wizytę

Salon Gagarina 2

Barber

Jurija Gagarina 2, 00-754 Warszawa
Bezpieczny salon

Nie zamienię tego salonu na żaden inny! Profesjonalna obsługa i podejście do klienta, a włosy po wyjściu z salonu są przepiękne. Panie w salonie są uśmiechnięte i czuć miłą atmosferę w tym miejscu. Będę wracać do Pań za każdym razem, a szczególnie do Pani Julki, ponieważ po każdej wizycie jestem zachwycona efektem. Polecam! :)

Bezpieczny salon
Undercut Barber Shop - zarezerwuj wizytę

Undercut Barber Shop

Barber

Wilcza 42, 00-679 Warszawa
4.99
Bezpieczny salon
Rezerwacja przez Booksy

Świetny zawodnik zarówno z nożyczkami przy fotelu jak i w konkurencjach IRON MAN, o których opowiadał! Super rozmowa, wyborna atmosfera. A fryzura? Wyglądam tak, że ludzie w końcu przestają się krzywić na mój widok w metrze. Z 2/10 (ugly as fuck) na 6/10, niektóre panie nawet się do mnie uśmiechają. DZIĘKI!

Salony z podobnych kategorii