Przejdź do głównej zawartości

Strzyżenie wąsów Rzeszów

Salony z podobnych kategorii

Bezpieczny salon
Rzeszowski Golibroda - zarezerwuj wizytę

Rzeszowski Golibroda

Barber

Jagiellońska 27, 35-025 Rzeszów
Bezpieczny salon

Jestem bardzo zadowolony ze strzyżenia. Wszelkie uwagi co do fryzury zostały wzięte pod uwagę bez żadnego problemu. Strzyżenie było bardzo dokładne, a praca wykonana wzorowo. Efekt końcowy - super. Na pewno skorzystam ponownie z usług pani Gabrieli. Polecam bardzo!

Bezpieczny salon
SKYbeauty - zarezerwuj wizytę

SKYbeauty

Barber

Warszawska 18, 35-205 Rzeszów
Bezpieczny salon

Tylko Pani Kamila,dziękuję za uratowanie moich paznokci po uszkodzonej macierzy przez zbyt głębokie wycinanie skórek przez ukraińską stylistkę , wreszcie manicure sprawił mi przyjemność a nie ból , który zawsze trwał jeszcze przez kilka dni po wykonaniu usługi.Polecam bardzo ,kopalnia wiedzy i miło spędzony czas

Płatności online
Akademia Wierzbicki & Schmidt by A.Kościelna - zarezerwuj wizytę

Akademia Wierzbicki & Schmidt by A.Kościelna

Barber

Ignacego Paderewskiego 51C/U1, 35-330 Rzeszów
4.92
Płatności online
Sprzedaż bonów

Perfekcyjne strzyżenie, choć jak na podkarpackie zarobki usługa zdecydowanie za droga. Przedział cenowy do 50 do 100 zł za usługę jest nieczytelny i dezorientujący. W dobrym tonie było by, aby już na etapie umawiania się z odpowiednim stylistą, móc znać dokładną wysokość ponoszonych kosztów.

Bezpieczny salon
Essence of beauty - zarezerwuj wizytę

Essence of beauty

Barber

Jagiellońska 32/2a, 35-025 Rzeszów
4.97
Bezpieczny salon

Zdecydowanie polecam Essence of beauty ! W szczególności polecam P. Monikę za profesjonalizm, umiejętność słuchania i doradzenia. Koloryzacja, strzyżenie i modelowanie na najwyższym poziomie. A wszystko to w miłej atmosferze panującej w salonie.

Salony z tej samej miejscowości