Strzyżenie wąsów Gdańsk

Salony z podobnych kategorii

Cichy Design Salon Fryzjerski

Cichy Design Salon Fryzjerski

Barber

aleja Jana Pawła II 1b, 80-462 Gdańsk

Jak zwykle i tym razem i odkąd pamięcią sięgam po wstaniu z fotela u Piotra petarda. Ten perfekcjonizm zaczyna być już nudny ;) Mógłby chociaż raz coś... jeżeli nie potrafi niechcący to chociaż specjalnie krzywo przyciąć bo wprowadzi mnie w kompleksy ;) Pozdrawiam Mistrza i polecam włosy pod Jego nożyczki położyć aby samemu się o tym przekonać.

Pracownia Fryzjerska Warszawska 100

Pracownia Fryzjerska Warszawska 100

Barber

Warszawska 100 / u 5, 80-180 Gdańsk

Mam kręcone włosy, ciężkie w obsłudze ale Daniel jak zawsze radzi sobie z nimi doskonale i nie mam później problemu z układaniem przez długi czas, a do tego broda elegancko przystrzyżona i całość potraktowana dobrymi kosmetykami, wraz z myciem włosów przed strzyżeniem. Spróbujesz raz i możesz się żegnać ze starym fryzjerem.

Trendy Hair Fashion Do Studzienki

Trendy Hair Fashion Do Studzienki

Barber

Do Studzienki 7, 80-227 Gdańsk
4.9

Jestem klientem salonu Hair Trendy na ul. Do Studzienki od ponad 5 lat. Ekipa świetna i miła atmosfera. Po prostu profesjonaliści. Zachęcam niezdecydowanych i tych, którzy poszukują „swojego” fryzjera. Polecam salon, zwłaszcza Piotra, który zna się naprawdę na rzeczy !

BARBERSHOP

BARBERSHOP

Barber

Garncarska 7/8/9, 80-894 Gdańsk

Wizyty w tym Barbershopie, kończą się zawsze mega efektem na głowie, chłopaki mało tego gwarantują super atmosferę można się pośmiać, pogadać o głupotach. Chłopaki robią luks robote, ze swoich wizyt polecam Błażeja mega gość, no i Michał zadba o brodę. 😉

Strzyżenie wąsów Gdańsk

Lokalizacja

Kategoria usług

Usługa

Minimalna ocena

Zakres cenowy

od
 do
 zł