Strzyżenie męskie Wrocław

684 wyniki

Manufaktura Fryzur

Barber

Armii Krajowej 48H, 50-541 Wrocław
5.0
148 opinii

No co mogę powiedzieć? Znalazłem miejsce, w którym mistrzowie nożyczek rozumieją o co człowiekowi chodzi!!! Przesympatyczna i bardzo profesjonalna obsługa. Tutaj można się zrelaksować zarówno w trakcie jak i po ciężkim dniu pracy oraz zrobić na głowie szyk i brylantynę. Gorąco polecam.

BarberOni

Barber

Tadeusza Kościuszki 33, 50-011 Wrocław
4.9
1373 opinie

Profesjonalna obsługa, kontakt z fryzjerem jak z najlepszym kumplem. Ogólnie stosunkowo od niedawna chodzę do fryzjera z wyższej półki i chciałbym powiedzieć, że teraz jestem zadowolony ze swojej decyzji. Fryzura jaką chcę, mam. Włosy mam specyficzne, nigdy nie byłem w pełni zadowolony z fryzjera. Tutaj jest jak sobie marzyłem, pozdrawiam!

Salony Stylu Wrocław

Barber

Drobnera 36, 50-257 Wrocław
5.0
120 opinii

Usługa rzeczywiście tak jak w opisie ale efektów jakoś specjalnie nie widać.. nowej kochanki jak nie było tak nie ma.. może po prostu lepiej wyglądać już nie mogę ;)) no i niestety trzeba co miesiąc usługę powtarzać.. tak czy inaczej, usługodawca wart polecenia, na pewno wrócę!

Hair Studio Balcerak

Barber

Kościuszki 117, 50-441 Wrocław
4.9
122 opinie

Interesująca lokalizacja salonu, dużo przestrzeni, ładna dekoracja. Na wstępie propozycja czegoś do picia. Męskie strzyżenie wykonane dobrze. Poszedłem na standardowe przycięcie fryzury, ponadto zadałem kilka pytań stylistycznych, dlatego też zbyt wiele nie mogę napisać. Ale ogólnie jestem zadowolony.

Royal Studio

Barber

Główna 54a, 54-061 Wrocław
5.0
102 opinie

Fryzura modelowana przez Panią Sylwię "trzyma się" idealnie aż do kolejnego mycia głowy, nigdy nie jest "przyklapnięta" ale też nie nadmiernie sztucznie natapirowana, wygląda super naturalnie. Myję głowę co 4-5 dni i po modelowaniu przez Panią Sylwię codziennie wstaję rano w ogóle nie potargana, tak jak po wyjściu z salonu fryzjerskiego.

Salon Urody ESTE

Barber

Ks.C.Klimasa 37B lok.1, 50-515 Wrocław
4.9
213 opinii

Salon z obsługą na najwyższym poziomie. Rezerwacja wizyt przez stronę internetową z pełnym wglądem w wolne terminy. Możliwość wybrania usługi i osoby która ją zrealizuje. Profesjonalne strzyżenie z myciem i stylizacją. Możliwość płatności kartą. Przystępne ceny. Salon na miarę XXI wieku. Polecam. Inne salony mogą brać przykład.

Salon urody Beata Trawińska

Barber

Krawiecka 6-8, 50-148 Wrocław
5.0
46 opinii

To jest mój ulubiony salon urody - jest tu przestrzennie, ciekawy i zarazem minimalistyczny wystrój wnętrz. Miła obsługa pań w recepcji. Pani Zoja jak zwykle wykonała zabieg profesjonalnie, dokładnie wytłumaczyła mi na czym on polega i jak postępować przez najbliższe dni po zabiegu.

Hair Factory

Barber

Dąbrowskiego 15, 50-457 Wrocław
5.0
17 opinii

• wizyty w hair factory zawsze nastawiają mnie pozytywnie i z salonu wychodzę z uśmiechem, nawet kiedy na profesjonalnie wykonaną fryzurę trzeba założyć czapkę, bo na dworze zimno ¡ ciepła, przyjazna i wesoła atmosfera zawsze towarzyszy temu miejscu ! dziękuję (za kilka łez również) i pozdrawiam • polecam Innym z całego serca •

By Ana Soulo

Barber

ul.Jerzego Bajana 15b, 54-129 Wrocław
0.0
Brak opinii

Idealny fryzjer nigdy o nic nie pyta. Idealny fryzjer zawsze rozumie Cię bez słów i doskonale wie, jak trafić w Twoje gusta, niezależnie od okoliczności. Musimy Ci się przyznać, że do ideału jeszcze nam trochę brakuje :). Natomiast ciężko pracujemy, żeby stać się dla Ciebie zaufanym doradcą

Strzyżenie męskie Wrocław 684 wyniki

Lokalizacja

Kategoria usług

Usługa

Minimalna ocena

Zakres cenowy

od
 do
 zł