Strzyżenie męskie Wrocław

Warsztat Fryzur Męskich (Łódzka 15)

Warsztat Fryzur Męskich (Łódzka 15)

Barber

Łódzka, 15/1A, 50-521 Wrocław

Jestem w 100% usatysfakcjonowany efektem. Pierwszy raz miałem okazję korzystać z usług Warsztatu. Byłem zaskoczonym luźnym podejściem, ale było to miłe zaskoczenie. Czułem się bardzo swobodnie. Zdecydowanie polecam ... od razu umówiłem się na kolejną wizytę.

Warsztat Fryzur Męskich (Legnicka 57P)

Warsztat Fryzur Męskich (Legnicka 57P)

Barber

Legnicka, 57P, 54-203 Wrocław

Co do jakości usług i samego Barbera wszystko super jak zwykle!!! Ale po raz 3 z rzędu trafiają na mnie problemy z rezerwacja. A to opóźnienie 15 minut a to telefon dzień wcześniej ze jednak nie ma miejsca które zarezerwowałem. Dramat zróbcie coś z tym !!!

Wrocławski Golibroda Barber Shop

Wrocławski Golibroda Barber Shop

Barber

Stanisława Dubois 23, 50-207 Wrocław

Chłopaki robią naprawdę solidną robotę. Za każdym razem, jak zdarzy mi się skorzystać z usług innego salonu gdzieś w Polsce, wracam tutaj ze łzami w oczach z prośbą o ratunek. Nigdy się nie zawiodłem. Pełen profesjonalizm i unikalna atmosfera. Gorąco wszystkim polecam.

Manufaktura Fryzur

Manufaktura Fryzur

Barber

Armii Krajowej 48H, 50-541 Wrocław

No co mogę powiedzieć? Znalazłem miejsce, w którym mistrzowie nożyczek rozumieją o co człowiekowi chodzi!!! Przesympatyczna i bardzo profesjonalna obsługa. Tutaj można się zrelaksować zarówno w trakcie jak i po ciężkim dniu pracy oraz zrobić na głowie szyk i brylantynę. Gorąco polecam.

BarberOni

BarberOni

Barber

Tadeusza Kościuszki 33, 50-011 Wrocław

Po trzech miesiącach życia w lesie jak buszmen, stwierdziłem, że wypadało by wrócić do cywilizacji, bo zostaną mi tylko niedźwiedzie odchody do zjedzenia.Po przewinięciu internetu natrafiłem na stronę BarberOni. Umówiłem się na wizytę ucywilizowania. Dążąć do sedna pani Patrycja zrobiła robotę. Polecam, pozdrawiam.

Black & Blond

Black & Blond

Barber

Krystyny i Mariana Barskich , 54-115 Wrocław

Pani Ania jest najlepsza na świecie, wszystko przebiega sprawnie, w przyjemnej atmosferze, poświęca czas i uwagę na wysłuchanie wszystkich najmniejszych życzeń klienta, proponuje swoje rozwiązania... NO SUPER :D

Anne Claire - fabryka piękna

Anne Claire - fabryka piękna

Barber

Zielińskiego 49, 53-533 Wrocław

Moja pierwsza wizyta w salonie i jak najbardziej udana! Dostałam wiele cennych rad dotyczących pielęgnacji włosów, wizyta rozpoczęła się punktualnie. W końcu jestem zadowolona z tego jak wyglądają moje włosy! Na pewno wrócę do salonu. Serdecznie polecam!

Salon Urody ESTE

Salon Urody ESTE

Barber

Ks.C.Klimasa 37B lok.1, 50-515 Wrocław

Dzis znowu się spóźniłem, i Pan Oleg mnie zdążył obciąć wielki plus. Minut tylko , że jak dzwoniłem to ledwo słyszałem jakby ktoś gadał przez maskę,tube, ledwo słyszałem , albo kiepskie było połączenie na linii ;-( Mam nadzieję , że opłacili rachunek za telefon i będzie można w przyszłości się dodzwonić

MyHair & Czusz Studio Fryzur

MyHair & Czusz Studio Fryzur

Barber

Traugutta 126, 50-420 Wrocław
5.0

Męskie strzyżenie na najwyższym poziomie. Polecam. Jestem stałym klientem Maćka już od kilku lat. Nowe miejsce przy ul. Traugutta bardzo przyjemne, smaczna kawa, niemeczaca muza w tle, zawsze dobra rozmowa. Polecam.

Wiktor Kołodziejczak BEM

Wiktor Kołodziejczak BEM

Barber

Strońska 8B, 50-548 Wrocław
0.0
Brak opinii

Salon fryzjersko-kosmetyczny BEM to wieloletnia, rodzinna tradycja. Początki tego wyjątkowego miejsca sięgają roku 1973, kiedy to Bernard Kaczmarek wraz ze swoją żoną Elżbietą postanowili stworzyć to miejsce. Salon powstał we Wrocławiu przy ulicy Strońskiej, gdzie działa do dziś. Obecnie sa

Salony z podobnych kategorii

Hair Studio Balcerak

Hair Studio Balcerak

Barber

Tadeusza Kościuszki 115/2u, 50-441 Wrocław

Od mojej ostatniej wizyty minęło sporo czasu, włosy znacznie dorosły a kolor wciąż się utrzymywał. Dzisiejsza wizyta odbyła się jak zawsze profesjonalnie, w miłej atmosferze. Po wizycie włosy są piękne, zdrowe i wyglądają bardzo naturalnie. Polecam

Strzyżenie męskie Wrocław

Lokalizacja

Kategoria usług

Usługa

Minimalna ocena

Zakres cenowy

od
 do
 zł