Przejdź do głównej zawartości

Strzyżenie męskie Warszawa Wola

HULTAJ Barber Shop - zarezerwuj wizytę

HULTAJ Barber Shop

Barber

Juliana Konstantego Ordona 7b, 01-237 Warszawa

Jak zwykle świetnie, kocham to miejsce. Jest bezpretensjonalnie i na luzie, można pogadać, można pomilczeć. I zawsze jest profesjonalnie, pojawiam się tu regularnie raz na miesiąc ogarnąć fryz i brodę i zawsze jestem zadowolony. Takie miejsca powinny być pod ochroną, na jakiejś liście barberskiego Unesco :)

Płatności online
HAIRMATE 19.dzielnica - zarezerwuj wizytę

HAIRMATE 19.dzielnica

Barber

Kolejowa 47, lok. U20, 01-210 Warszawa
Płatności online
Sprzedaż bonów
Sprzedaż produktów

Poszedłem do fryzjera po ponad roku pandemicznej przerwy. Wszedłem jak kloszard z nieogarniętym kucykiem, wyszedłem natomiast jak nowo narodzony:) Zawdzięczam to Pani Oli, która perfekcyjnie ogarnęła ten nieład, wyłącznie na podstawie pokazanego przeze mnie zdjęcia! Będę wracał do Pani Oli :)!

Przystanek Cięcie s.c. Mateusz Rydz, Wioletta Przesmycka - zarezerwuj wizytę

Przystanek Cięcie s.c. Mateusz Rydz, Wioletta Przesmycka

Barber

Sienna 93 lok 2, 00-815 Warszawa

Niezmiennie od lat strzyże mnie Mateusz i...do póki mam włosy na głowie nikt inny ich nie zetnie :) Chyle czoła pamięci absolutnej po nawet dłuższych przerwach, fachowe rady czy sugestie. Miła pogawędka i niezobowiązująca atmosfera w cenie, a pyszna kawa jako uzupełnienie :) Z przekonaniem polecam usługi Przystanek Cięcie 👌🏼😎

Atelier Czyżak - zarezerwuj wizytę

Atelier Czyżak

Barber

Ul. Leszno 34/36 Lok. 2U, 01-199 Warszawa
4.94

Warto poczekać i umówić się do dobrego fryzjera bo włosy wyglądają nie tylko dobrze zaraz po wyjściu z zakładu, ale nawet dwa tygodnie później kiedy układam sam w pośpiechu. Podobnie moje dzieci czy to po treningu czy po zdjęciu czapeczki wystatczy, że parę razy przejadą ręką po włosach i wyglądają jak ludzie. Polecam

Hair Studio Desire  - zarezerwuj wizytę

Hair Studio Desire

Barber

Jana Kazimierza 25a , 01-248 Warszawa
4.95

Zapraszam do swojego salonu gdzie pracuje z pasją, uwielbiam koloryzacje pod każdą postacią(blond, brąz, rude)🙂. Pracuje na farbach i kosmetykach delikatnych dla włosów, bez SLS i PARABENÓW. Moją mocną stroną są na pewno balejaże, airTouch oraz regeneracja oraz rekonstrukcja włosów.