Strzyżenie męskie Warszawa Śródmieście

Warszawski Golibroda Barber Shop

Warszawski Golibroda Barber Shop

Barber

Próżna 5, 02-107 Warszawa
5.0
535 opinii

Dzisiejsze strzyżenie u Joao to było mistrzostwo świata!! Spa dla włosów. Świetne cięcie, stylizacja, podejście. Jeśli podczas swojego pobytu i workshopów przekaże choć część swojej wiedzy to polski barbering na pewno sporo zyska. Dzięki za dzisiejszą możliwość strzyżenia u Joao!

Milek Design - Hoża 40

Milek Design - Hoża 40

Barber

Hoża 40, 00-516 Warszawa
4.9
3853 opinie

Zdecydowanie ten polecam salon. Moje włosy w szczególności polubiły strzyżenie u pana Pawła. Pełen profesjonalizm, umiejętność słuchania i doradzenia. Strzyżenie i modelowanie na najwyższym poziomie, a do tego genialny masaż głowy. Dodatkowo miła atmosfera panująca w salonie sprawia, że zawsze wychodzę uśmiechnięty :)

HAIRMATE Powiśle

HAIRMATE Powiśle

Barber

Wybrzeże Kościuszkowskie 45, lo. U3, 00-339 Warszawa
4.9
146 opinii

Fantastyczna i profesjonalna obsługa na najwyższym poziomie. Kolor oraz strzyżenie u Ani - rewelacyjny efekt końcowy! :-) Umiejętność słuchania i niesamowita wiedza dotycząca farbowania/pielęgnacji włosów. Polecam.

The Originals Barber Shop

The Originals Barber Shop

Barber

Piękna 18, 00-549 Warszawa
5.0
390 opinii

Jako świadek zabrałem brata który bierze ślub do Pana Adama. Jakość usługi 200%,dziękujemy jeszcze raz, jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów końcowych oraz polecamy wszystkim! Naprawdę warto, w szczegolnosci przed tak ważnymi wydarzeniami wyglądać lepiej od innych :)

Salony z podobnych kategorii

Strzyżenie męskie Warszawa Śródmieście

Lokalizacja

Kategoria usług

Usługa

Minimalna ocena

Zakres cenowy

od
 do
 zł