Strzyżenie męskie Warszawa

HULTAJ Barber Shop

HULTAJ Barber Shop

Barber

Juliana Konstantego Ordona 7b, 01-237 Warszawa

Na początku zastanawiałem się, czy iść do praktykanta, jednak po przeczytaniu pozytywnych opinii o Mateuszu stwierdziłem, że chcę spróbować. Absolutnie nie żałuję swojej decyzji i każdemu polecam strzyżenie u Mateusza. Pomimo młodego wieku widać, ze zna się na tym co robi, słucha klienta i udziela mu cennych rad. Polecam!

Warszawski Golibroda Barber Shop

Warszawski Golibroda Barber Shop

Barber

Próżna 5, 02-107 Warszawa

Dzisiejsze strzyżenie u Joao to było mistrzostwo świata!! Spa dla włosów. Świetne cięcie, stylizacja, podejście. Jeśli podczas swojego pobytu i workshopów przekaże choć część swojej wiedzy to polski barbering na pewno sporo zyska. Dzięki za dzisiejszą możliwość strzyżenia u Joao!

HAIRMATE 19.dzielnica

HAIRMATE 19.dzielnica

Barber

Kolejowa 47, lok. U20, 01-210 Warszawa

I went to this hair salon after a friend recommended it to me. Daniel is a pro! A hairstylist that listens to the customer's needs, and his work is very clean and precise. I went for the skin fade haircut and the result is very satisfying. I will definitely come back.

BARBER KOPYTEK (Praga Południe)

BARBER KOPYTEK (Praga Południe)

Barber

Kamionkowska 19 lokal u6, 03-805 Warszawa

Niewybredne dowcipy, obgadywanie lasek, dobra kawa. Było miło jak zawsze, a do tego dostałem cenne porady rodzicielskie, czego u barbera się nie spodziewałem! :D Nie muszę wspominać, że burdel na mojej głowie, Kamil ogarnął jak zawsze perfekcyjnie. Dzięki! Tylko gdzie się podziewa rudy i jego czteronożna laska???

Centrum Urody Feniks

Centrum Urody Feniks

Barber

Batalionów Chłopskich 87 lok. U5, 01-307 Warszawa (Bemowo)

Wszytkie zabiegi u Pani Asi wykonywane są z wielką starannością i dokładnością. Nic nie jest wykonane bez uprzedzenia. Wszytko jasno wyjaśnia. Po depilacji nigdy nie wychodzę poparzona woskiem, z podrazniona skórą ani, brudna z resztek wosku. Żaden włos nie umknie ;) Pani Asi. Gorąco polecam. I zawsze wracam na zabiegi do salonu Feniks.

STUDIO  REA TETIS

STUDIO REA TETIS

Barber

Krokwi 36/8, 03-114 Warszawa

Pani Kasiu, kolejna wizyta i kolejny raz syn zadowolony. Jeśli fryzjer, to tylko u Was :) A dodatkowo mega podejście do małych dzieci. Mimo, iż tylko starszy syn był umówiony, to Pani Kasi udało się również w zabawny sposób zrobić "ciap, ciap" młodszemu (2 latka), a nie było to łatwe... Jeszcze raz dziękuję bardzo i polecam :))

Salon Gagarina 2

Salon Gagarina 2

Barber

Jurija Gagarina 2, 00-754 Warszawa

Usługę fryzkerską Pani Anny oceniam na 5. Natomiast wchodząc do Państwa salonu odniosłem wrażenie, że dla osoby siedzącej na recepcji ważniejszy był telefon niż klient, bo nawet nie zwróciła uwagi, że ktoś przyszedł. Ale, to pierdoła bo dla mnie najważniejsze było dobre ostrzyżenie. Pozdrawiam.

HAIRMATE Powiśle

HAIRMATE Powiśle

Barber

Wybrzeże Kościuszkowskie 45, lo. U3, 00-339 Warszawa

Polecam w 100% Piotr Adamczyk spełnił oczekiwania całej rodziny ✂włosy ukladają się bez problemu jak nigdy. Do Polski wracam tylko tu na usługi fryzjerskie za polecenie wszystkim moim znajomym z Polski który sami korzystali i polecali tylko Piotra nr 1 ,mogę tylko dziękować ✂

Przystanek Cięcie s.c. Mateusz Rydz, Wioletta Przesmycka

Przystanek Cięcie s.c. Mateusz Rydz, Wioletta Przesmycka

Barber

Sienna 93 lok 2, 00-815 Warszawa

Niezmiennie od lat strzyże mnie Mateusz i...do póki mam włosy na głowie nikt inny ich nie zetnie :) Chyle czoła pamięci absolutnej po nawet dłuższych przerwach, fachowe rady czy sugestie. Miła pogawędka i niezobowiązująca atmosfera w cenie, a pyszna kawa jako uzupełnienie :) Z przekonaniem polecam usługi Przystanek Cięcie 👌🏼😎

Strzyżenie męskie Warszawa

Lokalizacja

Kategoria usług

Usługa

Minimalna ocena

Zakres cenowy

od
 do
 zł