Przejdź do głównej zawartości

Strzyżenie męskie Poznań Nowe Miasto

Płatności online
PEKAESY BARBER SHOP - zarezerwuj wizytę

PEKAESY BARBER SHOP

Barber

Niedziałkowskiego 10A, 61-578 Poznań
4.98
Płatności online

Polecam Kamilę! Chodziłem do wielu barberów w Poznaniu, ale takiego cięcia, podejścia do klienta i wysokiej jakości usługi nie spotkałem nigdzie. Ogromne umiejętności połączone z pasją do wykonywanego zawodu. Krótko mówiąc - profesjonalizm na najwyższym poziomie!

FRYZJERZY - zarezerwuj wizytę

FRYZJERZY

Barber

Ratajczaka 36/3b, 61-816 Poznań
4.93
Bezpieczny salon

Jestem zachwycona :) Syntia udzieliła mi wielu ciekawych sugestii i porad. Wizyta zakończyła się idealnym kolorem, pięknie dopasowanym do cery i fajnym cięciem, które dodało lekkości włosom.

Grupa Artystyczna - zarezerwuj wizytę

Grupa Artystyczna

Barber

Szamarzewskiego 45, 60-551 Poznań
4.96
Bezpieczny salon

Najpiękniejszy manicure hybrydowy jaki w życiu miałam! Pani Ania jest bardzo dokładna i spełni każde życzenie klientki. Pomaga przy doborze koloru i cudownie robi zdobienia!Jestem bardzo zadowolona:)Na pewno jeszcze tu wrócę. Pełen profesjonalizm!

La Chatton & Fryzjernia - zarezerwuj wizytę

La Chatton & Fryzjernia

Barber

Na Miasteczku 12/15, 61-144 Poznań
4.92
Bezpieczny salon

W naszych salonach na pierwszym miejscu stawiamy komfort i doskonałe samopoczucie. U nas nie tworzymy piękna na nowo – odkrywamy to istniejące wewnątrz każdego z nas. Nasza kadra posiada doskonałe kwalifikacje, pozwalające sprostać nawet wygórowanym wymaganiom odwiedzających nas klientów. S

Studio Urody Magnolia - zarezerwuj wizytę

Studio Urody Magnolia

Barber

Opolska 30, 61-433 Poznań
5.0
Bezpieczny salon

Studio Urody Magnolia to miejsce pełne pasji i dobrej energii. Młody, zgrany i podążający za trendami zespół to sekret, dzięki któremu możemy pochwalić się ponad dwunastoletnią obecnością na rynku. Zapraszamy do naszego świata pozbawionego zbędnej sztywności i nadęcia. Otul się zapachem św