Strzyżenie męskie Poznań

Hair-Club

Hair-Club

Barber

Piątkowska 84 d, 60-648 Poznań

Pan Łukasz to naprawdę świetny fryzjer: uważny, rozumiejący klienta, pamiętający, dbający o szczegóły, a przede wszystkim świetnie strzyżący i robiący to z pasją. Serdecznie polecam każdemu, dla kogo dobra fryzura to ważna rzecz. Polecam również cały Hair-club, w którym panuje bardzo serdeczna atmosfera.

Akademia Wierzbicki & Schmidt (Ostrowska 363)

Akademia Wierzbicki & Schmidt (Ostrowska 363)

Barber

Ostrowska 363, 61-312 Poznań
5.0

Pani Karolina wykazała się profesjonalizmem, poświęciła dużo czasu na moją koloryzacje. Efekt końcowy był inny niż zaplanowałam, ale Pani Karolina wytłumaczyła dlaczego tak się stało. Mimo, że był inny też byłam zadowolona. Klient nie zawsze ma rację:-)

Akademia Wierzbicki&Schmidt Poznań

Akademia Wierzbicki&Schmidt Poznań

Barber

Marcelińska 96B, 60-324 Poznań
5.0

Byłam w salonie po raz pierwszy, zapewne nie ostatni. Asi podejście do klienta bardzo profesjonalne, przyjemna atmosfera, a jakość świadczonych usług doskonała. Pierwszy raz wyszłam z salonu tak zadowolona. Jeżeli chodzi o ceny to przyznam, że może są dość wysokie, ale wiedza i profesjonalizm kosztuje :) Pozdrawiam serdecznie!

Salony z podobnych kategorii

SYNERGIA salon fryzjerski

SYNERGIA salon fryzjerski

Barber

ul. Wojskowa 4, 61-792 Poznań

Wizyta w miłej bezpośredniej atmosferze. To co stworzył Piotr nie było do końca tym co pokazałam na zdjęciach ale czymś lepszym bo dostosowanym do specyfiki moich włosów. Wyraźna odmiana i profesjonalne strzyżenie. Pozdrowienia dla Piotra i salonu Alchemik :)

Strzyżenie męskie Poznań

Lokalizacja

Kategoria usług

Usługa

Minimalna ocena

Zakres cenowy

od
 do
 zł