Przejdź do głównej zawartości

Strzyżenie męskie Poznań

Płatności online
PEKAESY BARBER SHOP - zarezerwuj wizytę

PEKAESY BARBER SHOP

Barber

Niedziałkowskiego 10A, 61-578 Poznań
4.99
Płatności online

Gdyby nie to, ze usluga trwa 45 minut a grafik peka w szwach, siedzialbym tam caly dzien. Swietna atmosfera, przyjemna muzyka, strzyzenie na najwyzszym poziomie i zawsze usmiechniete kobiety! Robilem tam przez lata kilka roznych fryzur i za kazdym razem ludzie pytaja gdzie, a ja odpowiadam ze u Zanety :)

Płatności online
Bezpieczny salon
LOCAL.hair - zarezerwuj wizytę

LOCAL.hair

Barber

Garbary 43, 61-869 Poznań
4.97
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Jak zwykle wyszłam zadowolona. Moje oczekiwania spełnione w 100%, a Oskar czyta w moich myślach,nawet wyprzedza je i uzyskuje efekt o jakich nawet nie myślałam,że marzyłam 😁 kolor bardzo naturalny,idealnie dobrany i pojaśnienia,które są jak wisienka na torcie i potęgują efekt wow.

Płatności online
Bezpieczny salon
BarberShopEgo - zarezerwuj wizytę

BarberShopEgo

Barber

Planetarna 15A/2, 62-020 Zalasewo
4.98
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Fachowość w sztuce jest rzeczą oczywista. Natomiast co najważniejsze to to, ze Grzegorz Tworzy atmosferę luzu jakiej potrzebujemy w świecie stresu i nerwów. Do salonu wchodzę już z uśmiechem na twarzy - jakby TripAdvisor kiedyś robił miejsca godne odwiedzenia w Zalasewie to bez wahania nasz Barber byłby w top1!

FRYZJERZY - zarezerwuj wizytę

FRYZJERZY

Barber

Ratajczaka 36/3b, 61-816 Poznań
4.93
Bezpieczny salon

Bardzo polecam, pierwszy raz czułam się tak "zaopiekowana" przez fryzjera :) Przyszłam ze swoim pomysłem, niestety nie udałoby się osiągnąć tego efektu na moich włosach, o czym zostałam poinformowana od razu. Zuza pokazała mi jaki efekt uda się osiągnąć na pierwszej wizycie i wyszło super, a włosy nie są zniszczone :) na pewno będę wracać :)

Uczesane - zarezerwuj wizytę

Uczesane

Barber

Malinowa 35, 62-070 Dąbrówka/Palędzie
4.95
Bezpieczny salon

Zawsze najlepiej! Polecam to miejsce pod każdym względem! Profesjonalne podejście do tematów związanych z włosami i ich zdrowym wyglądem. Wyjątkowa atmosfera salonu, którą tworzą mistrzynie fryzjerstwa! Berberskie tematy mają jeden słuszny adres - Uczesane i Daria! 😀

EMI BARBER SHOP - zarezerwuj wizytę

EMI BARBER SHOP

Barber

28 czerwca 1956 nr267, 61-481 Poznań
4.99

Pani Emilia jest odpowiednią osobą na odpowiednim miejscu. Zapewnia profesjonalne podejście do klientów oraz ciągle poszerza swoje umiejętności. Przy tym dba o swobodną atmosferę. Wizyta u niej to czysta przyjemość i pewność zadowolenia z końcowego efektu jej pracy.

L&G STUDIO - zarezerwuj wizytę

L&G STUDIO

Barber

BIEDRONKI 61, 60-185 SKÓRZEWO
4.97

L & G Studio w podpoznańskim Skórzewie zaprasza na profesjonalne zabiegi fryzjerskie i kosmetyczne. W naszym salonie wiemy, jak zatroszczyć się o piękno i dobre samopoczucie klientów. Miła i profesjonalna obsługa wykonuje zabiegi z dużą starannością. L & G to także przyjemna, rodzinna atmos