Strzyżenie męskie Kielce

317 wyników

Salon fryzjerski kosmetyczny She & He

Barber

Jasna 24, 25-523 Kielce
4.9
965 opinii

Pani Agnieszka zrobiła świetną robotę. Potrzebowałam bardzo dużej zmiany w swoim wyglądzie. Z długich włosów zdecydowałam się ściąć na krótko. Pani Agnieszka doradziła aby przy kości policzkowej zostawić trochę dłuższe włosy. Zgodziłam się jednak miałam chwilę wątpliwości. Wybór ten był strzałem w 10! Gorąco polecam :)

Fashion Brows Aleksandra Wąsik

Barber

Piotrkowska 31/4, 25-510 Kielce
5.0
9 opinii

Markę Fashion Brows stworzyła Aleksandra Wąsik, utalentowana linergistka, której perfekcję i wprawną rękę potwierdzają liczne branżowe tytuły (m.in. Mistrz Polski 2013, Vice-mistrz Świata 2016). W jej skład wchodzą: kielecki salon fryzjersko-kosmetyczny, profesjonalne centrum szkoleniowe i

Salony z tej samej miejscowości

Instytut Kosmetologii Maeve

Barber

ul. Karczówkowska 45, 25-713 Kielce
5.0
1810 opinii

Oczyszczanie wodorowe AquaSure to niesamowity zabieg. Nie tylko oczyszcza cerę z różnego rodzaju zaskórników ale dodatkowo odżywią ją poprzez zastosowane podczas zabiegu kwasy. Polecam każdemu kto oczekuje długotrwałych efektów, ponieważ zastosowane tu kwasy działają nawet po miesiącu od ostatniego zabiegu.

Laser DeLux / Kielce

Barber

Wesoła 13, 25-305 Kielce
5.0
913 opinii

Laser DeLux / Kielce ujął mnie swoim podejściem do klientek. Z salonu zawsze wychodzę uśmiechnięta oraz z kolejnymi cennymi radami, jak lepiej dbać o swoją skórę. Dziękuję serdecznie Pani Kosmetolog Agnieszce J za pełne zaangażowanie w wykonywaną pracę i jak zwykle gorąco polecam salon w Kielcach :)

Salon Piękności Bellissima

Barber

Zagórska 22/22, 25-355 Kielce
5.0
117 opinii

Zabieg z witaminą c genialny. Buzia wygładzona i rozświetlona. Umówię się na serię. Chyba jako jedyny z witaminą c , który można robić latem. Pani kosmetolog Magdalena Młodawska świetnie doradzi i wszystko wytłumaczy. Fachowiec z dużą wiedzą.

Strzyżenie męskie Kielce 317 wyników

Lokalizacja

Kategoria usług

Usługa

Minimalna ocena

Zakres cenowy

od
 do
 zł