Strzyżenie męskie Gdańsk

Cichy Design Salon Fryzjerski

Cichy Design Salon Fryzjerski

Barber

aleja Jana Pawła II 1b, 80-462 Gdańsk

Jak zwykle i tym razem i odkąd pamięcią sięgam po wstaniu z fotela u Piotra petarda. Ten perfekcjonizm zaczyna być już nudny ;) Mógłby chociaż raz coś... jeżeli nie potrafi niechcący to chociaż specjalnie krzywo przyciąć bo wprowadzi mnie w kompleksy ;) Pozdrawiam Mistrza i polecam włosy pod Jego nożyczki położyć aby samemu się o tym przekonać.

Trendy Hair Fashion Do Studzienki

Trendy Hair Fashion Do Studzienki

Barber

Do Studzienki 7, 80-227 Gdańsk
4.9

Jestem klientem salonu Hair Trendy na ul. Do Studzienki od ponad 5 lat. Ekipa świetna i miła atmosfera. Po prostu profesjonaliści. Zachęcam niezdecydowanych i tych, którzy poszukują „swojego” fryzjera. Polecam salon, zwłaszcza Piotra, który zna się naprawdę na rzeczy !

BARBERSHOP

BARBERSHOP

Barber

Garncarska 7/8/9, 80-894 Gdańsk

Usługa wykonana wzorowo, podejście do klienta świetne, w ogóle nie czuć skrępowania, tylko jak u siebie, gdzie była to moja pierwsza wizyta! Bardzo ciekawy wystrój, przez co klimat mi się spodobał . Z głośników leciał akurat Motorhead, były brzytwy, żarty, więc męsko;). Zyskali następnego stałego klienta!

SZTORM Barber Shop

SZTORM Barber Shop

Barber

Norwida 13, 80-280 Gdańsk
0.0
Brak opinii

Niegdyś marynarze tatuowali się w portach na zapleczach barbershopów, ale te czasy już dawno minęły. Teraz możesz ostrzyc się u najlepszych barberów w mieście, którzy pracują obok najlepszych artystów tatuażu. Wyszkoleni przez chłopaków z Ferajny barberzy, jak szkuner fale, tną płynnie włos

Salony z podobnych kategorii

Yes Show Me Love

Yes Show Me Love

Barber

Chmielna 10, 80-748 Gdańsk
5.0

Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony, nie sądziłem, że szukając fryzjera „na już” znajdę tak profesjonalny salon. Pani Asia - przemiła osoba, która wie co robi. Chyba nigdy nie byłem tak zadowolony z wizyty u fryzjera jak dzisiaj, co przyczyniło się oczywiście do zapisu na kolejną wizytę ;)

Strzyżenie męskie Gdańsk

Lokalizacja

Kategoria usług

Usługa

Minimalna ocena

Zakres cenowy

od
 do
 zł