Przejdź do głównej zawartości

Strzyżenie męskie Gdańsk

Płatności online
Bezpieczny salon
CICHY|DESIGN Olivia Beauty Centre - zarezerwuj wizytę

CICHY|DESIGN Olivia Beauty Centre

Barber

Al.Grunwaldzka 472A, 80-309 Gdańsk
Płatności online
Bezpieczny salon
Rezerwacja przez Booksy

Bardzo miła atmosfera w salonie, a przede wszystkim świetnie cięcie. Byłem przedtem tak zarośnięty (bo pandemia), że małżonka od miesięcy mnie do sypialni nie wpuszczała, ale po powrocie z CICHY DESIGN rzuciła się na mnie w samym szlafroku jeszcze w drzwiach wejściowych. Gorąco polecam!

Płatności online
Bezpieczny salon
SZTORM Barber Shop - zarezerwuj wizytę

SZTORM Barber Shop

Barber

Norwida 13, 80-280 Gdańsk
4.99
Płatności online
Bezpieczny salon
Rezerwacja przez Booksy
Sprzedaż bonów

Była to moja pierwsza wizyta u tego barbera i z racji krótkiego zarostu oraz włosów nie spodziewałem się cudów. Pan Piotr w zasadzie sam zaproponował co i jak strzyżemy i wyszło świetnie. Dodam, że szykowałem się na własny ślub i przy okazji mega się zrelaksowałem ;) pozdrawiam, polecam każdemu i na pewno wrócę!

Kontur Studio Sikora  - zarezerwuj wizytę

Kontur Studio Sikora

Barber

aleja Grunwaldzka 565, 80-339 Gdańsk
Rezerwacja przez Booksy

Bardzo profesjonalne i indywidualne podejście do Klienta. Usługa realizowana z dbałością o szczegóły z wykorzystaniem wysokiej jakości kosmetyków. Bardzo wysoka kultura osobista Fryzjera. Zakład bardzo czysty, wnętrze urządzone z dużym smakiem i wyczuciem. Serdecznie polecam Zakład Fryzjerski oraz Fryzjera Daniela.

HAIRMATE Gdańsk - zarezerwuj wizytę

HAIRMATE Gdańsk

Barber

Bolesława Leśmiana 11, 80-280 Gdańsk
4.93

Wspaniałe miejsce!!! Pani Emilka jest najlepszą fryzjerką mojego syna. Nawet nie ma mowy żeby wybrać się do kogoś innego 🙂 rozumieją się bez słów i syn zawsze wychodzi zadowolony. Dodatkowo Pani Emilka ma świetne podejście do dzieci, zawsze zabawia syna rozmową i dba żeby jego samopoczucie było na najwyższym poziomie 🙂 meeeega polecam!!