Przejdź do głównej zawartości

Strzyżenie męskie Gdańsk

CICHY|DESIGN Zaspa City Park - zarezerwuj wizytę

CICHY|DESIGN Zaspa City Park

Barber

aleja Jana Pawła II 1b, 80-462 Gdańsk
4.98
Bezpieczny salon

Wpadliśmy z synem na strzyżenie, bo trochę zarośliśmy... Jak zwykle fajna atmosfera i profesjonalna usługa. Moja głowa doprowadzona do należytego porządku, syn wychodzi z wystrzyżonym motywem ulubionej gry ;) Lubimy tak... ...Słoneczny dzień, bezchmurne błękitne niebo... jedziemy na plażę. Dziękuję Piotrze za miły początek dnia!

SZTORM Barber Shop - zarezerwuj wizytę

SZTORM Barber Shop

Barber

Norwida 13, 80-280 Gdańsk
4.98
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Naprawde profesjonalny salon. Warty swojej ceny. Potrafią indywiudalnie doradzić jaka fryzura będzie najkorzystniejszą przy danych włosach. Polecam cały salon i barbera Piotra

Trendy Hair Fashion Do Studzienki - zarezerwuj wizytę

Trendy Hair Fashion Do Studzienki

Barber

Do Studzienki 7, 80-227 Gdańsk Wrzeszcz
4.95

Jestem klientem salonu Hair Trendy na ul. Do Studzienki od ponad 5 lat. Ekipa świetna i miła atmosfera. Po prostu profesjonaliści. Zachęcam niezdecydowanych i tych, którzy poszukują „swojego” fryzjera. Polecam salon, zwłaszcza Piotra, który zna się naprawdę na rzeczy !

Salon Fryzur Agnieszka Świerczewska - zarezerwuj wizytę

Salon Fryzur Agnieszka Świerczewska

Barber

Gen.Bora Komorowskiego 38, 80-377 Gdańsk
4.95
Bezpieczny salon

Jestem bardzo zadowolona ze strzyżenia - Pani Agnieszka to mistrzyni ;). Cały dzień po wizycie przeglądałam się w lustrze - po umyciu włosy też super się układają, a mam włosy grube i trudne do cięcia. Jesienią wpadnę znowu, tym razem zaszalejemy z grzywką ;). Polecam!

SZEROKA Beauty Institute - zarezerwuj wizytę

SZEROKA Beauty Institute

Barber

Szeroka 64/66, 80-835 Gdańsk
5.0
Sprzedaż bonów

Za mało gwiazdek na talent Pana Mariusza! Zawsze wychodzę zachwycona! Moje gęste włosy, trudne do ułożenia dla mnie, dostają nowego życia i sa rewelacyjne ostrzyżone i ułożone! A dodatkowo przyjazna atmosfera, która dodaje energii! Polecam na 10000%