Przejdź do głównej zawartości

Strzyżenie brody Kraków

HAIR ME UP - zarezerwuj wizytę

HAIR ME UP

Fryzjer

Grodzka 42, 31-044 Kraków

Dzięki Nikoli powrót do naturalności moich włosów był prosty i przyjemny. Nikola jest bardzo profesjonalną ale również przemiłą osobą! Na bieżąco opowiadała mi czym w danej chwili się zajmuje - co bardzo sobie cenię. Jeszcze raz bardzo dziękuję za uratowanie moich włosów:) A pozostałym osobom które czytają serdecznie polecam!

Barbershop Wojciech Smoleń Będzie Pan Zadowolony - zarezerwuj wizytę

Barbershop Wojciech Smoleń Będzie Pan Zadowolony

Barber

Białoruska 7 lok.37, 30-638 Kraków

Byłem/Jestem bardzo sympatycznie zaskoczony podejściem, obsługą, przywiązaniem do nawet najmniejszych detali. Nie miałem za bardzo pomysłu, czego dokładnie oczekuję. Nie ma problemu, doradztwo wliczone w serwis. Będzie Pan Zadowolony - ja jestem i polecam.

Bezpieczny salon
Studio 3/3 - zarezerwuj wizytę

Studio 3/3

Fryzjer

Księdza Adolfa Zagrodzkiego 3/3, 30-427 Kraków
Bezpieczny salon

Jak zawsze jestem bardzo zadowolona z wizyty w salonie. Kolejny raz mogłam liczyć na profesjonalną obsługę oraz miłą i serdeczną atmosferę. Pani Kasiu, koloryzacja znakomita, włosy wyglądają naturalnie i pięknie. Bardzo dziękuję i życzę radości oraz satysfakcji z sumiennie wykonywanej pracy.

Płatności online
HAIRMATE Kraków - zarezerwuj wizytę

HAIRMATE Kraków

Fryzjer

Ul. Wrocławska 53D, 30-011 Kraków
Płatności online

Włosy super ostrzyżone. Myślałam, że będę musiała sporo czasu poświęcić na ich układanie rano jednak miło się rozczarowałam:) Wystarczy je przeczesać palcami + odrobina środka do modelowania i fryzura gotowa:)) Fryzjerka Katarzyna to profesjonalistka a do tego miła osoba. Z pewnością będę do niej wracać. Pozdrawiam!

Płatności online
Bezpieczny salon
„KESNER fryzjerzy” - zarezerwuj wizytę

„KESNER fryzjerzy”

Fryzjer

Nadwiślańska 11/331A, 30-527 Kraków
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów
Sprzedaż produktów

6+ Pierwsza wizyta z 2latkiem. Szybko, sprawnie i bez stresu dla dziecka. Pani Agnieszka świetnie sobie radzi z ruchliwymi bobasami. Zdecydowanie polecam!

Bezpieczny salon
VIP Hair Designer x Barber Shop - zarezerwuj wizytę

VIP Hair Designer x Barber Shop

Fryzjer

Korabnicka 8, 32050 Skawina
Bezpieczny salon

Panie Fryzjerki wykonały kawał świetnej roboty. Pomogły dokonać decyzji co do cięcia i koloru. Jestem bardzo zadowolona z rezultatów. Po za tym super atmosfera podczas wykonywania usługi. Najlepszy salon w jakim byłam :)