Strzyżenie brody Gdynia

317 wyników

"YES" PRACOWNIA FRYZJERSKA&Barber Shop

Barber

Przebendowskich 26A, 81-526 Gdynia
5.0
2310 opinii

Mąż po raz pierwszy zadowolony z wizyty u fryzjera/barbera, nie tylko ze względu na świetny efekt. Syn z rewelacyjną fryzurą. Ja natomiast pierwszy raz całkowicie w blondzie - kolor trafiony w 100% od pierwszego podejścia. Seba, po raz kolejny pełna profeska. Dziękuję

Stylizacja Włosa Agnieszka Dziewulska

Barber

Wittekówny 2/6, 81-187 Gdynia
0.0
Brak opinii

Umów się na wizytę u awangardowych fryzjerów z prawdziwą pasją. Artyści z warsztatu Stylizacja Włosa nie boją się zmian i lubią prawdziwe wyzwania – zwłaszcza te związane z pozytywnym odmienianiem wizerunku. Nasz salon fryzjerski jest parterem najlepszych marek kosmetyków, takich jak m.in.:

Salony z podobnych kategorii

Salony z tej samej miejscowości

Masu Masu

Barber

Plac Górnośląski 7/1 (1 piętro), 81-509 Gdynia
4.9
802 opinie

Byłam na godzinnym masażu. Wszystko odbyło się bardzo profesjonalnie. Bardzo przyjemne jest dbanie o każdą cześć ciała akurat niemasowaną. Zawsze dokładnie przykrywają każdą stopę, ramię, dłoń. To jest super. Masaż był bardzo - mocny, dokładny, w odpowiednim tempie i przy nienarzucającej się muzyce.

Instytut Kosmetologii Beyoutiful

Barber

Wielkopolska 62, 81-531 Gdynia
5.0
1582 opinie

Bardzo lubię wizyty w państwa salonie, po zabiegu zrobionym bardzo profesjonalnie ,czuję się zrelaksowana i odprężona . Na pewno powrócę na kolejne zabiegi pielęgnujące twarz.Pozdrawiam i życzę sukcesów zawodowych .Jola

Hevena Beauty

Barber

Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego 8/5, 81-383 Gdynia
5.0
152 opinie

Miła atmosfera, piękne wnętrze, ale najważniejsze - usługi na najwyższym poziomie. To był mój pierwszy manicure tytanowy, pani Alicja dokładnie wytłumaczyła mi, jak to będzie wyglądać i odpowiedziała na wszystkie pytania. Paznokcie wyglądają przepięknie! Dodatkowo wizytę umiliła rozmowa z Panią Właścicielką. Zdecydowanie polecam salon!

Dream Beauty

Barber

Rdestowa 144, 81-577 Gdynia
5.0
66 opinii

Byłam u Pani Michaliny na masażu, I najlepszą opinią będzie chyba to że z całą pewnością wrócę, aż żal że trwał tak krótko. Bardzo sympatyczna, chętnie odpowiada na wszystkie pytania. Serdecznie polecam.

INSTYTUT URODY Agata Partyka

Barber

Strzelców 1, 81-586 Gdynia
5.0
104 opinie

Usługa wykonana profesjonalnie, przy zachowaniu wszelkich kwestii sterylności. Gabinet na najwyższym poziomie, z dbałością o atmosferę i poczucie komfortu dla każdego Klienta. Pani Ola - profesjonalizm, wiedza, życzliwość...

Soczewiński Hair Design

Barber

Antoniego Abrahama 74, 81-387 Gdynia
5.0
37 opinii

Maciej jest absolutnym mistrzem w swoim zawodzie. Bardzo lubię spotkania z nim, bo wychodzę nie tylko z nową fryzurą, poczuciem, że wyglądam pięknie, ale też pozytywnym nastawieniem, którym Maciej zaraża. Bardzo polecam jego usługi :)

Strzyżenie brody Gdynia 317 wyników

Lokalizacja

Kategoria usług

Usługa

Minimalna ocena

Zakres cenowy

od
 do
 zł